2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو علائمتو

از هر غذایی که خودم بپزم بدم میاد(غیر از لوبیاپلو)،غذاهای بیرون رو دوس دارم (برعکس قبلا) ،از فلفل  و کرانچی متنفرم کلا از مغازه ها و سوپر مارکتیا بدم میاد 😁 قبلا شیرینی دوس نداشتم ولی الان هم شیرینی هم ترشی دوس دارم به یه اندازه، وقتی میرم توی خیابون از مردا حالم بد میشه وقتی از کنارم رد میشن حالت تهوع میگیرم ،خیلی کم حالت تهوع دارم ،شبا هم تقریبا  از ساعت ۱ تا ۳ بیدارم ،عاشق انار و نارنگی ام🥺سمت راست شکمم سفت میشه 

مامان دو تا پسر خوشگل😍😍یکی آسمونی😭😭😭یکی زمینی 🥰😍🤩😘
2728
از هر غذایی که خودم بپزم بدم میاد(غیر از لوبیاپلو)،غذاهای بیرون رو دوس دارم (برعکس قبلا) ،از فلفل &n ...

عزیزم تقریبا علائمت میگ ک بچت پسره ان شالله ک سالم بدنیا بیاد

♡ ♡ ربنا آتنا بغلش آرامشنا ♡ ‌ ‌◉━━━━━━─────── ↻ㅤ ◁ㅤㅤ❚❚ㅤ▷ㅤ   ⇆ 
عزیزم تقریبا علائمت میگ ک بچت پسره ان شالله ک سالم بدنیا بیاد

ممنون گلم که وقت گذاشتی ان شاءالله که دعات مستجاب بشه فقط سلامتیشو میخوام شما هم واسم دعا کن یه بچه از دست دادم این یکیو خدا واسم سالم سالم نگهداره 

خدا بچه های شما رو هم حفظ کنه زیر سایه شما و همسرتون 

ممنون گلم که وقت گذاشتی ان شاءالله که دعات مستجاب بشه فقط سلامتیشو میخوام شما هم واسم دعا کن یه بچه ...

قربونت عزیزم انشالله خدا نی نی نازتو حفظ کنه و سلامت ب دنیا بیاد من خودم بچه ندارم ولی در اینده نزدیک دوس دارم ک بیارم😍😘

♡ ♡ ربنا آتنا بغلش آرامشنا ♡ ‌ ‌◉━━━━━━─────── ↻ㅤ ◁ㅤㅤ❚❚ㅤ▷ㅤ   ⇆ 
قربونت عزیزم انشالله خدا نی نی نازتو حفظ کنه و سلامت ب دنیا بیاد من خودم بچه ندارم ولی در اینده نزدی ...

ان شاءالله 

فکر کردم بچه دارین ان شاءالله که هر چی از خدا میخوای به زودی تقدیمت کنه مهربون 

2738