2752
2734
عنوان

تاری دید بعد از prk‼️‼️‼️‼️‼️

| مشاهده متن کامل بحث + 5250 بازدید | 267 پست
من فکر میکنم به مرور خوب میشه عزیزم ، دیدم یکم  بهتر از قبل شده در مورد من

خداروشکر، اما من انقد نورا رو پخش میبینم و داغون مثلا هرچیزی هاله داره دورش امکان داره این هاله ها هم درست بشه نمیدونم چرا بدون تحقیق این غلطو کردم مثلا هرنوری مثل نور چراغ راهنما تو شب یه عالمه هاله داره برام

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من فکر میکنم به مرور خوب میشه عزیزم ، دیدم یکم  بهتر از قبل شده در مورد من

سلام خوبین. میگم الان چقد گذشت از عملتون راضی؟

چون قبلا گفتی یه چشمت تارتره ۰.۷۵صدم مونده ازش الان شماره چشات چند شده؟ درد چشم داری؟ کمرنگی تاری؟ مه هاله پخش نورا در شب ؟ ۶ ماه گذشت خیلی پشیمونم از عمل 

2731
سلام یکم دارم ولی صبحها درد چشم دارم هنوز که هنوزه

منم هزارتا مشکل دارم خشکی و درد و هاله بینی و یه چشمم هنوز تاره مخصوصا تاریکی که باشه اصلا چنان پشیمونم منم مثل شما کارمم کار با کامپیوتره تایپیستم نباید انجام میدادم جوگیر شدم یه عینک ۲۰گرمی شده هزارتا مشکل

منم هزارتا مشکل دارم خشکی و درد و هاله بینی و یه چشمم هنوز تاره مخصوصا تاریکی که باشه اصلا چنان پشیم ...

خدااا لعنتشون کنه با این عمل واقعا خیلی ناراحتم ای کاش که این عمل گوه انجام نمیدادم پشیمونم ولی چه فایدس هزارتا مشکل پیدا کردم بعد این عمل گوه کل زندگیم به باد رفته💔😔

سلام یکم دارم ولی صبحها درد چشم دارم هنوز که هنوزه

زندگیم شده جهنم بشدت پشیمونم از عمل درد چشم بی چارم کرده و هزارتا مشکل دیگه افسردگی شدید گرفتم عینکم شده حسرت زندگی😞🖤

خداروشکر، اما من انقد نورا رو پخش میبینم و داغون مثلا هرچیزی هاله داره دورش امکان داره این هاله ها ه ...

سلام چشمات آستیگمات بود که عمل کردین؟ با کدوم روش عمل کردید؟

💚🧡در جوانی ام... دلتنگ جوانی شده ام...چه کرده اند با ما🧡💚