2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهیییییییییییییییییییییییییییییییییی.دعا کنید منم این ماه مامان بشم دوست جوناااااااااااااااااااااا
بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
2742
امکانش هست عزیز ولی خب من هم طبقه 4 بودم میرفتم میامدم ولی خب احتیاط بد نیست یا حداقل تو پاگردها استراحت کن کم کم برو
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2738
منم 4 طبقه رو باید بیارم و برم. بارداری قبلیمی هم ط 4 بودیم. البته اونجا خیلی پله های کوتاه خوبی داشت. این خونه بین پاگرد ها کلی استراحت میکنم. کمربند بارداری ببند
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔