2752
2734
آرزوی چندسال پیش من مامایی یا پرستاری بود، خیلی نی‌نی ها رو دوست دارم. اما الان فیزیوتراپی میگن بهتر ...

بسلامتی من مجوز مطب هم‌دارم اما هموز دلم پزشکی میخواد و تخصص اطفال خیلی دلم میخاد بخونم بنظرتون میتونم بچه ده ساله دارم

>*

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بسلامتی من مجوز مطب هم‌دارم اما هموز دلم پزشکی میخواد و تخصص اطفال خیلی دلم میخاد بخونم بنظرتون میتو ...

بچه ده ساله که خوبه عزیزم، عاقل تر هست. چرا نشه؟! تو میتونی، انسان هرناممکنی که توی ذهن بقیه هست رو میتونه ممکن کنه. اینو باور کن. خدا هم کمکت میکنه. تلاش کن، تلاش کردن لذت داره

فقط اینکه پزشکی واسه تخصص قانون سن گذاشتن، و بخاطر اینکه پزشکی عمومی آنچنان الان درآمد نداره و بخاطر اینکه میرسیدم به چهل سال دندانپزشکی برام بهتر بود. الان هم فیزیوتراپی که دیگه اصلا محدودیت نداره و میشه تا دکترا خوند. بنظرم ببین مامایی رو ادامه بدی چطوره؟ 

2731
فقط اینکه پزشکی واسه تخصص قانون سن گذاشتن، و بخاطر اینکه پزشکی عمومی آنچنان الان درآمد نداره و بخاطر ...

ممنون عزیزم اصلا رشتم رو دوست نداشتم مجبور شدم کار کنم …. دندانپزشکی محدودیت سن نداره؟ نمیدونستم پزشکی محدودیت سن داره😣

>*
ممنون عزیزم اصلا رشتم رو دوست نداشتم مجبور شدم کار کنم …. دندانپزشکی محدودیت سن نداره؟ نمیدونستم پزش ...

دندانپزشکی هم تخصصش داره اما درآمد دندانپزشکی عمومی بیشتر از درآمد پزشکی عمومی هست. 90درصد دندانپزشکهایی که دارن کار میکنن عمومی هستن. 

دندانپزشکی هم تخصصش داره اما درآمد دندانپزشکی عمومی بیشتر از درآمد پزشکی عمومی هست. 90درصد دندانپزشک ...

مرسی که جواب دادین خیلی ارزومه بتونم واقعا اون زمان تمکن مالی اجازه نداد برم کلاس ریاضی و فیزیک همین باعث شد سه سال تلاش کنکوریم خراب بشه سال اول هم سریع رفتم

>*