2733
2739
عنوان

برای یه قیمه انقدر دردسر کشیدم و اخرش که که شد بجا قیمه🤮🤮🤢🤢

| مشاهده متن کامل بحث + 1511 بازدید | 83 پست
بر عکس میگی؟ برا قرمه من ۱ ساعت زمان گذاشتم قشنگ پخت و خیلی ام خوشمزه و لعاب دار شد  قیمه سخ ...

قرمه سبزی یکساعته میپزه ؟ جل الخالق ،،  ما ۱۰ ساعت میزاریم رو اجاق تا جا بیفته😂😂😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قرمه سبزی یکساعته میپزه ؟ جل الخالق ،،  ما ۱۰ ساعت میزاریم رو اجاق تا جا بیفته😂😂😂😂😂

اره بابا ما زود پزمون زود میپزه

نیم ساعته 

نیم ساعتم میزارم تو قابلمه که جا بیفته 

بعدشم تمام

خوش به حالتون با من در ارتباطید😂😍🥰😇
2728
اره بابا ما زود پزمون زود میپزه نیم ساعته  نیم ساعتم میزارم تو قابلمه که جا بیفته  بعدش ...

زود پز ما اصلا استفاده نمیکنیم ، ی بار درست کرد مامانم دوست نداشتیم ، مگه واقعا ی شرایطی باشه ک نیاز ب سرعت باشه وگرنه ی خانم خونه دار چرا باید از زودپز استفاده کنه ، اونم قرمه سبزی ک انقد غذای مهمی هستش باید بهش زمان طولانی داد 

زود پز ما اصلا استفاده نمیکنیم ، ی بار درست کرد مامانم دوست نداشتیم ، مگه واقعا ی شرایطی باشه ک نیاز ...

من که درست میکنم عالی میشه

طعمشم زود پز و قابلمه فرقی نداره واس ما 

بعدم من خانه دار نیستم

فقط میخواستم یاد بگیرم.

من که درست میکنم عالی میشه طعمشم زود پز و قابلمه فرقی نداره واس ما  بعدم من خانه دار نیستم ف ...

خیلی فرق میکنهههه شما ی بار قرمه سبزیو رو شعله ی کم با ۸ ساعت زمان بپز بعد ببین طعمش با زمانی ک تو زودپز یک ساعته پخته فرق داره یا نه، اصلا چنین چیزی امکان نداره ک مثل هم باشه

خیلی فرق میکنهههه شما ی بار قرمه سبزیو رو شعله ی کم با ۸ ساعت زمان بپز بعد ببین طعمش با زمانی ک تو ز ...

نمیدونم والا خواهر 

همین کارو کردم 

ولی یکیه

2738

چه خرشت پر دردسری شد برات. من همیشه تو زود پز تفت میدم میزارم بپزه تا دو یا سه ساعت بعدش

تعجیل در فرج صلوات ( با ذکر و عجل فرجهم).فقط یک بار زندگینامه ووصیتنامه شهید بابک نوری هریس رو بخون.عکسشم ببین. فوقالعادس