2752
2734
مادرتون چه علايمي و عوارضي از بيماري نشان دادن؟چه داروهايي داره مي خوره

حقیقتا من اطلاع ندارم چون خیلی در جریانم قرار نمیده نمیخواد ناراحت بشم

ولی اون هم دارو نخوره مثل شما میشه 

از عوارض همین دارو نخوردن و دکتر نرفتنه

این چند وقت خیلی الحمدالله حالش خوبه حتما دکتر برو شوخی بردار نیس

آزمایش هم بده شاید شرایطت تغیر کرده باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همین فردا برو آزمایش بده و برو دکتر ،اگه خدای نکرده عود کنه میزنه به قلب وکلیه ،مشکلاتت بیشتر میشه

اره بايد برم متاسفانه هزينه ازمايشات هم بالاست شرايط هم اصلا اوكي نيست 

حقیقتا من اطلاع ندارم چون خیلی در جریانم قرار نمیده نمیخواد ناراحت بشم ولی اون هم دارو نخوره مثل شم ...

بيماريم خاموش بود دارو نمي خوردم ،اما الان بخاطر استرس و فشار رواني عود كرده روشن شده

اره خودمم مي دونم بدنم داره تخريب ميشه اما خوب مي دونم چي برام مينويسه ،سالهاست همين دوتا دارو برام ...

مامان منم بعضی مواقع همین رو میگه

ولی وقتی دکتر میره دکتر یا دارو اضافه میکنه یا کم میکنه یا اندازه تغییر میده یا چکاپ مینویسه .... همیشه این طور نیست 

ازت خواهش میکنم الان برو دکتر عمومی یه سرم بزن فردا هم وقت بگیر دکتر اخه به فکر خودت نیستی به فکر اطرافیانت باش از درد تو درد میکشن