2733
2734
عنوان

تنگی نفس و تپش قلب در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 1613 بازدید | 22 پست
چقد طول میکشه؟ بیمارستان نمیری؟

بیشتر شبها یهو نفسم می‌ره پا میشم راه میرم دست روم میشورم میرم تو حیاط بهتر میشم ن بابا نیاز ب بیمارستان نیس 

بری بیمارستان میگه خانم علایم بارداری دیگه 

این هفته ها دیگه تنگی نفس میاد سراغت 

یه چی عادی 

بیشتر شبها یهو نفسم می‌ره پا میشم راه میرم دست روم میشورم میرم تو حیاط بهتر میشم ن بابا نیاز ب بیمار ...

قلبمم میزنه محکم...آخه حس میکنم حرکات بچم کم شده ...ببین انگار معدم پره میفهمی چی میگم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قلبمم میزنه محکم...آخه حس میکنم حرکات بچم کم شده ...ببین انگار معدم پره میفهمی چی میگم؟

اره 

یه کلیپ باحال از دوران بارداری دیدم یه ماه اول دوم سوم 

خیلی باحال بود 

ک سه ماه سوم ریه میگه وای نفس ندارم تنگی نفس آدم میگیره 

معده میگه گشنمع اما احساس سنگینی دارم 

قلب میگه وای تپش دارم 

وقتی نی نی ب دنیا اومد قلب ریه معده مثانه یه نفس راحت کشیدن خیلی خوب بود اون کلیپ 

دیگه یه موجود زنده داره از ما تغذیه می‌کنه این علایم طبیعی 

بزن اینترنت قشنگ توضیح داده همه چی رو هفته ب هفته 

2728
من بعد خوردن انگور همچین شدم ..واسه بچم مشکلی نیاد

نگران نشو. تنگی نفس و طپش قلب از علایم ماه های اخر بارداریه .‌منم اولین بار بعد خوردن انگور شدم اتفاقا .

من بودم و خلوت منو... ترانه های داریوش... تا زمستون ۹۲ که یکی اومد که نفس می کشید تو هوای داریوش💕 شدیم هم قدم، هم دل و هم صدای هم تو ترانه " شام مهتاب"🍁 باتو...باتو اگه باشم وحشت از مردن ندارم.لحظه هام پر میشه از تو وقت غم خوردن ندارم💑 کنار هم آرامش امروزمونو ساختیم،  تو خوشی و ناخوشی کنار هم بودیم، حالا امروز هر دومون باور داریم که هزار برابر از روزای اول عاشق تریم... خدایا ازت ممنونم که هوای دل عاشقمونو داری🙏
2738