2733
2734
عنوان

بیاید از وسایل فانتزی یا قشنگتون عکس بزارید.😇

| مشاهده متن کامل بحث + 35036 بازدید | 324 پست
تو این عکس هوا خیلیییی سرد بود وحشتناک خونمون هم سرد بود چندروزی نبودم خونه وقتی برگشتم تا خونه گرم ...

ای خدا چه نازه💕🌻

بزار عزیزم

هوشنگ ابتحاج چه قشنگ میگه..ای کوه تو فریاد من امروز شنیدی.دردیست در این سینه که همزاد جهان است.
ای خدا چه نازه💕🌻 بزار عزیزم

رفتن رو این مبل و بازی کردن با این پلنگ غدغنه واسش اینجاهم چشممو دور دیده بود رفته بود پشت پلنگه دراز کشیده بود خوابیده بود دیدم خبری ازش نیست هرجی صداش زدم خودشو نشون نداد تا بالاخره پیداش کردم میگفتم بیا پایین چسبیده بود به پلنگ . بالاخره بااین دلبریاش پلنگو دادیم بخودش و باهاش حال میکنه کشتی میگیره دمشو میگیره ازین اتاق به اون اتاق . مث بقیه عروسکاش همینم داغون کرد. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اینجام گربه مادم زایمان کرده بود حیوونم سر زایمان مریض شد بچه هاش همه مردن جز این کوچولو که اسمشو گزاشتم دکمه🤗 اینو خودم دارم با شیرخشک بزرگ میکنم . این پانی خانم منم ازونجایی که عاشق شیرخشکه سهم خودشو که میخوره هیچ بعدش میاد دهن دماغ شیریه دکمه رو هم لیس میزنه

2740
معلومه شما خیلی به حیوانات خونگی علاقه داری این همه اذیت نمیشی برای نگه داریشون

نه لذت میبرم . درسته سخته و خیلی مسئولیت داره و باید رسیدکی کرد بهشون مث بچه ی آدمیزاد و خیلیم خرج دارن ولی این چیزا عشق میخواد که من دارم . اصلا خونه بدون این بچه ها معنی نداره ‌ . 

کدومشو خوشت اومده عزیزم باورکن منم مث شمابودم کسی برامون نمیخرید عروسک خودم بامداد و پارچه های اضا ...

به خداهمشون نازبودن   قوربونت همون که گفتی انگاربرام درست کردی برام یه دنیاباارزشه💖😙

الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم .هدیه برای امام زمان ...خدایاشکرت .ممنونم ازت .