2752
2734
بله گلم ی پیج داشتم تمام این مطال رو با مستندات میذاشت متاسفانه نمیدونم چرا پرید دیگه پیداش نکردم ...

میشه بگید ایلومیناتی ها کیا هستند؟؟ 

شما نینی سایتی مهربون لطفا میشه برای سلامتی خودم وخانواده ام دعا کنید و یه صلوات مهمونم کنی.                           
وحشتناکه ! حتی همین ساب های بیکلام رو هم میگید دیگه ؟

بله گلم بی کلام

شما نمیشنوین ولی کلی خرف توشونه که تو ناخوداگاه شما تاثیرمیذاره با تکرار شدن

کور و کر عشقیم، تو کر من ز تو کر تر 🤨 تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر 🤔 گویندکه عشّاق جهان عقل ندارند 🤪 یعنی تو خری، من به مراتب ز تو خر تر🥴😐😒  با من حرف بزن خوشحال میشم😊❤👈🏻                                                                   https://harfeto.timefriend.net/16659465436185
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من هم ساب رایگان گوش دادم هم پولی  رایگانه باز یکم رنگ چشمو روشن کرد اون که پول دادم بابتش حتی ...

عزیزم اکثر اونایی که همینجوری میفروشن 

شخصی نمیسازن همون رایگانا رو از سایتای خارجی دانلود میکنن به شما میفروشن 

تو انستاگرام در از این پیجاست 

اما ساب فقط وقتی اثر میکنه که مخصوص شخص شما و با تاکیدات ذلخواه شما باشه برا چهره و اینا که کلا تاثیر نداره و خطرناکه گول نخورین

میشه بگید ایلومیناتی ها کیا هستند؟؟ 

ی فرقه ی سری شیطان پرسته گلم مثل فراماسونها

دنیا به دست این فرقه اداره میشه حتی هنر و موسیقی و سینما هم دستشونه 

ی عده میگن حتی قدرت کنترل ذهن هم دارن اینو نمیدونم واقعا

ولی علایم مخصوصی دارن مثل تک چشم.هرم.پروانه.خون و....

که خیلی از سلبریتی ها از این نمادها تو کنسرتهاو موزیک ویدیوها استفاده میکنن اگه دقت کنی خودت میبینی راحت

کور و کر عشقیم، تو کر من ز تو کر تر 🤨 تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر 🤔 گویندکه عشّاق جهان عقل ندارند 🤪 یعنی تو خری، من به مراتب ز تو خر تر🥴😐😒  با من حرف بزن خوشحال میشم😊❤👈🏻                                                                   https://harfeto.timefriend.net/16659465436185
عزیزم اکثر اونایی که همینجوری میفروشن  شخصی نمیسازن همون رایگانا رو از سایتای خارجی دانلود میک ...

اره واقعا 

برای رنگ چشم که هیچ نتیجه بدردبخوری ندیدم.

ولی یبار یه ساب جذب گرفتم فرداش توی دانشگاه یکی دیده بودم میخواست با قصد جدی بیاد جلو که دوستام دفع کردنش😂

کو  اگه عکس و فیلم داری بفرست تا منم ببینم. من۱۰۰ تومن پول پکیج دادم انواع ساب رایگان تو یوتو ...

تو یه کانال تلگرام کامنت گذاشتنه بودن راضی هستن

تایپک های درباره کتاب تگم کنید مرسی
خیلی خطرناکه  باعث شکست ژن و سرطان میشه و اینکه اگرم نتیجه بده برمیگرده  و اصلا از لحاظ ...

شکست ژن چیه؟ خب منی ک عاشق پوست سفیدم و‌بدنم دورنگ گندمی و‌سبزه ست چیکار کنممم نمیتونم ارزومو ب گور ببرم. باید ی راه بی خطری باشه