2737
2739
عنوان

مادرای با تجربه برای از پوشک گرفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 1357 بازدید | 59 پست
وای خداروشکرایشالا موفق باشه😍🙏🏻 عزیزم قبل بارداری اصلا نخوردی قرص فولیک اسیدرو؟ومطمعنی دیگه فولی ...

من دو سال یک‌میلی خوردم 

ولی به محض اینکه باردار شدم دکترم بهم ۵ میل داد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دوست گلم من یه سوال داشتم بچتون چند سالشه الان واین که تمرکزوتوجهش خوبه ورابطش بااطرافیانش؟ممنونم🙏 ...

۴سالشه 

توجه و تمرکزش مشکلی نداره 

رابطش هم با اطرافیان خوبه

دختر من اتیسم نداره و کاملا نرماله شکر خدا

2738
بله ایرانی بود  واقعا این همه سوال برای چیه؟

مرسی ازاین که جواب دادی گلم من یه مادرم که این گوگل کلی منونگرانم کرده،شماچون بچتون دیگه بزرگ شده  گفتم اطلاعات دقیق دراین مورد ازتون بگیرم

مرسی ازاین که جواب دادی گلم من یه مادرم که این گوگل کلی منونگرانم کرده،شماچون بچتون دیگه بزرگ شده &n ...

آخه عزیزم 

از کی تا حالا گوگل حلال مشکلاته؟؟ 

شما تو گوگل بزن‌ سرت درد میکنه میزنه علائم سرطانه و الان میمیری 

شما اگه علائمی توی فرزندت دیدی که نگرانت کرده به نظرم بهتره به یه روانشناس کار درست ( که با ۴ تا سوال الکی، برچسب به بچه‌نمیزنه) و هفته ها فرزندتونو بررسی میکنه دقیق مراجعه کنید

سلام عزیزم لطفا می گین بالاخره چطور بچون رو از پوشک گرفتین؟.منم دیگه واقعا حالم خرابه پسرم رو سه ماه پیش از پوشک گرفتم و یک ماه کامل می رفت دستشویی اما الان دو ماهه برگشت داشته اصلا همکاری نمی کنه با اینکه کاملا می دونه باید بره دستشویی نمی دونم لجبازیه یا چی؟

سلام عزیزم لطفا می گین بالاخره چطور بچون رو از پوشک گرفتین؟.منم دیگه واقعا حالم خرابه پسرم رو سه ماه ...

من به مدت یک سال مشکل داشتم 

یعنی دقیقا مثل شما یک ماه خوب بود و چند ماه دوباره عقب گرد داشتیم فقط در مورد مدفوعش 

با ادرارش از همون اول دیگه مشکلی نداشتیم 

فقط و فقط باید خونسردی و بی خیالی طی کنی 

وگرنه اوضاع خراب تر میشه 

هیچی نباید بهش بگی، فقط بگو جای ادرار و مدفوع توی دستشوییه 

همین 

ما هم سعی کردیم دیگه بی خیالی طی کنیم و باهاش همدلی کنیم و یهو خود به خود خوب شد 

مثلا بهش بگی منم یه وقتایی دوست ندارم برم، احساس میکنم دردم میگیره ولی اگه نرم شکمم درد میگیره و من دوست ندارم درد بکشم 

ببینه که تنها نیست تو این مورد کم‌کم راه میاد

ولی هنوز که هنوزه نمیگه که ادرار یا مدفوع داره 

خودش میره دستشویی 

2706