2752
2734
عنوان

مامانم بهم میگه باید قدت بلند شه بنظرتون من کوتام💔

| مشاهده متن کامل بحث + 506 بازدید | 44 پست
یکی ک دل میسوزونه برات شما ناز کن چ دختزای الان نچسب شدن مادرته دوست داده مثل مانکنا زیبا و قد بلن ...

عزیزم درسته مادرا دلسوزن ماهم قدرشون رو میدونیم ولی دیگه نباید خودت رو بزنی به کوچه علی چپ . طرز دلسوزیشون اصلا مناسب نیست . اعتماد به نفس دختر رو ناخواسته میارن پایین و باعث افسردگی میشن

-𝗡𝗮𝗿𝘂𝘁𝗼🎴-
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکی ک دل میسوزونه برات شما ناز کن چ دختزای الان نچسب شدن مادرته دوست داده مثل مانکنا زیبا و قد بلن ...

شماها غیرقابل تحملید!!!!

قد دست خودم آدم نیست و چرا باید بابت این موضوع کسی تحقیر شه؟؟؟؟

یکم به شخصیت طرفتون احترام بذارید.باز شماها کی هستید دیگه!!

ای مادرِ ما، ایران ؛ جان زخمی تو در کدام روز هفته التیام خواهد پذیرفت ؟ چشمان ما، به راه عافیت تو سفید شد... ای ما، نثار عافیت تو...
2731

زياد پياده روي كن . روي چند تا سيب بخور . دانه ي سيب براي رشد قد معجزه ميكنه . البته تا قبل از 18 سالگي . منتها دانه ي سيب اگر زيادي بخوري يه ماده سمي توليد ميكنه . پس فقط دانه هاي 2 تا سيب رو رخور . بقيه ي سيب ها رو بدون دانه بخور .هر وقت هم بخواي رشد كني كشاله ي ران درد ميگيره . همين يك سال رو فقط وقت داري . 

زياد پياده روي كن . روي چند تا سيب بخور . دانه ي سيب براي رشد قد معجزه ميكنه . البته تا قبل از 18 سا ...

خیلی ممنون از  راهنمایتتون اپا من خودم نمیخوام قدم بلند شه مشکل  من بیشتر مامانم بود ک گیر داده بهم فقط میخوام ببینم قدم زیادی کوتاهه

ینی هرکس پریود شه قدش رشد نمیکنه؟ من همچنان رشد دارم

تایکی دوسال بعدپریود رشدمیکنی بعدش دیگه قدرشدنمیکنه

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
والا مامانم هی میگ تو با همه ملت فرق داری😂😂🤦‍♀️

حالا ولش کی بسلامتی عروسیته؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
والا مامانم هی میگ تو با همه ملت فرق داری😂😂🤦‍♀️

قدت خوبه کوتاه نیست. من ۱۶۸ هستم کفش پاشنه دار میپوشم میرم تو ابرا... همین جوریش از نصف مردهای همکارم بلند ترم. برای عروسی هم تاج کوتاه گذاشتم و کفش اسپرت که هم قد شوهرم نشم. 

عروسیم نیس😂 نکنه تو تایپیک قبلی ک نوشته بودم خوندید فک کردید عروسیمه 

اره دیگه😄

1
5
10
15
20
25
30
35
40