2733
2739
عنوان

✨درمسیرنور با قرآن✨

| مشاهده متن کامل بحث + 294 بازدید | 71 پست
سلام خواهر، خیلی ممنونم، الهی آمین🤲 اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَ ...

سلام عزیزم خواهش میکنم خیلی ممنونم 

برای همسرتون حمد خوندم 

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ترو خدا اومدی بیا بهم خبر بده ها انشاالله خدا شفای عاجل بهشون بده راستش محمد صبح زنگ زد اونم مسکن ...

سلام خواهر. الهی عملش با موفقیت انجام بشه و خیلی زود خوب بشن.

خواهر میثم باز قلبش درگیره، نارسایی قلبی.... دعاکن با دارو. کنترل بشه والا باز استرسهای دوسال پیش باز اون مراحل😭

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
سلام عزیزم خواهش میکنم خیلی ممنونم  برای همسرتون حمد خوندم

خواهر ممنونم🍃براتون صلوات میفرستم.

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2728
سلام خواهر. الهی عملش با موفقیت انجام بشه و خیلی زود خوب بشن. خواهر میثم باز قلبش درگیره، نارسایی ق ...

الهی بمیرم نترس خواهری تو کنارشی تو بمب انرژی سایتی دیگه برا همسرت که باید از همه بهتر باشی انشاالله که زود زود با دارو خوب میشن بخدا من لایق باشم حتما دعاش میکنم قشنگم🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

الهی بمیرم نترس خواهری تو کنارشی تو بمب انرژی سایتی دیگه برا همسرت که باید از همه بهتر باشی انشاالله ...

قربونت بشم من🌹

2738
@میمونمت     @لبخندخدایم     @خانمحاجآقا     @کرشمهبانو &nbs ...

سلام مرسی گل من حاجت روا باشی💝

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام