2752
2734
بله راضی بودم دوباره سفارش دادم... شما شروع کردین؟ 

عزیزم میشه بگی پلاتین از کجا گرفتی و به چه قیمتی؟ 

بچه ها یخچال فریزر الجی خودمو در حد نو مناسب جهیزیه خیلی کم استفاده کردم به نصف قیمت نو میفروشم. فقط تهران و کرج. خواستید منو ریپلای کنید زیر پستام. توی آخرین تاپیکم موجوده عکسش.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منو لایک‌کنین قرص بدون عوارض پیدا کنم من قدم ۱۶۹ وزنم ۷۵ و ۲۹ کیلو اضافه دارم. من قرص زیره و لیمو ...

من همه شو از محصولات باریج گرفتم و راضی ام.

داروخونه ها دارن ، مجوز داره و مورد تایید پزشک هست.

اصن شرکت باریج تموما معجزه ست

2731
عزیزم شماخوردی؟ چ مدت خوردی ازاین قرص؟ 

گلم شما پلاتین خوردی؟راضی بودی؟چقد کم کردی؟اذیت شدی عوارض داشت برات؟

برگشت داشت؟ببخش زیاد سوال پرسیدم

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...

من خودم از خانم بهرامی که از همین نی نی سايت تبلیغش بود دو بار گلوریا گرفتم و توی ۲ دوره ۸کیلو کم کردم عوارض هم به جز یبوست و کمی بی خوابی برای من دیگه چیزی نداشت الانم میخوام باز سفارش بدم ،تعریف پلاتین رو زیاد شنیدم حالا بین پلاتین و گلوریا موندم

من یه داروی برزیلی به اسم گلکسی گرفتم بخدا ازش معجزه دیدم همون روز اول اشتهام صفر و سوخت سازم عالی بود  هیچ عوارضی برام نداشته تا حالا اصلا به غذا حتی نمیتونستم نگاه کنم ۲تا کد رجیستر استعلام از سایت گلکسی هم داشت دیگه خیالم راحت بود که اصله الان روز بیستمه که مصرف میکنم ۱۰کیلو کم کردم بخدا نه اهل تبلیغ واسه کسی هستم نه چیزی فقط اینقدر اینجا تبلیغ الکی زیاد شده ادم نمیدونه به کی اعتماد کنه من این دارو از یه شماره گرفتم که شمارشم میزارم عکس دارو هم میزارم که یه چیز دیگه بهتون ندن ولی باخیال راحت مصرف کنید۰۹۳۷۸۳۱۰۹۱۹

سلام من دو دوره خریدم و مصرف کردم خیلی خیلی ثاثییر داره اشتها رو‌کانل قطع میکرد و یه انرژی که نمیدونم از کجا میومد بهم میداد و واقعا لاغر شدم ولی تپش قلب شدید میگرفتم و بعد از دو دوره مصرف کم خونی شدید گرفتم و به نظرم یکم اعتیاد اوره دربارش تو اینترنت حوندم‌نوشته  بود امفتامین داره و خطرناکه و عوارضی که نوشته بود رو واقعا من حس میکردم‌وقتی میخوردم ولی خدا رو شکر تا الان مشکل دیگه ای نداشتم