2737
2734
عنوان

۴تا ژلوفن خوردم و همچنان درد دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 22 پست
حموم ک کلا خوب نیست رحنو سرد میکنه حدا دوروز اول نباید رفت و من اوایل میرفتم اما کیسه حالمو از حموم ...

من 5ساله ازدواج کردم روز اول یا دوم حتما میرفتم حموم تا دردم تسکین پیدا کنه هیچ مشکلی هم برای باردار شدنم پیش نیومده الانم باردارم دیگه خوددانی

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نوافن6ساعت ی باره ولی معده داغون میکنه 

برای این دوستمون چاره نیست برای حداقل یکروز ونیم بخوره ساکت کنه ،باهاش شربت معده بخوره اون حالت رو میگیره آسیب نمیزنه وگرنه باید بره سرم بزنه مسکن

آنجا که راه نیست...خدا راه میگشاید،،
2728
موضوع رو ب دکترت گفتی؟ برای کاری ک کردی هم استغفار زیاد بکن

هنوز ک هنوزه نمازتوبه میخونم شبوروزم گریست!وفکر میکنم همچنان خدا نبخشیده منو.ک البته مقصر همسرم بود ک مجبورم کرد.اره بابا دکترم گفت عادیه چون پاپمو سونوم مشکلی نداشت.اما میخوام اینسری پیش دکترزنان طب سنتی برم

من با آمپول و سرم راحترم هست مسکنی ک تزریقی باشه؟

اره تزریق ممکنه کنن یا تو سرم برو بیست دقیقه وقت بذار از زندگی وخواست وکارات چند روز نمونی گلم،

آنجا که راه نیست...خدا راه میگشاید،،

عزیزم به نظرم پیش یه دکتر خوب برو و یه سونو واژینال درست حسابی  پیش متخصصی که بتون بفهمه اندومتریوز داری یا نه؟دردایی که داری غیر طبیعیه.

به دکترت بگو از نظر اندومتریوز بررسیت کنه حتی بگو ام آر ای از رحمت بنویسه انجام بدی

2740