2752
2734
واقعا واسم مهمه  میدونی اصلا وضع مزخرف و بلبشوعیه درسته هدف نهاییم نیست ولی یکی از پله ها واس ...

چی بگم ....

سعی کن تمرکز کنی اگه انقدر برات مهمه پس به اطرافت کاری نداشته باش 

تلاشتو بکن که برسی به چیزی که میخوای 

ولی یادت نره خیلیا تیزهوشان بودن و هیچی نشدن من خودم دیدم اطرافم 

ولی خیلیا هم بودن که خیلی عادی و معمولی درس خوندن و رسیدن به چیزی که میخوان 

...

تو اگه بیماری هم بودی من مبتلاتم park Diana
چی بگم .... سعی کن تمرکز کنی اگه انقدر برات مهمه پس به اطرافت کاری نداشته باش  تلاشتو بکن که ...

اوهوم>>>

امیدوارم تیرماه بیام بگم بالاخره شد...بالاخره قبول شدم 

و بازم مرسی که وقتتو واسم گذاشتی)))خیلییی ممنونم))))🥲🫠💜💜🫰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اوهوم>>> امیدوارم تیرماه بیام بگم بالاخره شد...بالاخره قبول شدم  و بازم مرسی ک ...

منم امیدارم عزیزم 💜:)

خواهش میکنم من خوشحالم وقتی با تو حرف میزنم

تو اگه بیماری هم بودی من مبتلاتم park Diana

روحت شاد ینی الان به ارامش رسیدی؟

از درد خلاص شدی؟

خیالت از بابت بچه هات راحته مریمِ عزیزم؟

من به خط و خبری از تو قناعت کردم/ قاصدک کاش نگویی که خبر یادت نیست_/من آن بودم که میگفتم به هر پرسش دو صد پاسخ/کنون گر نام من پرسی جوابش را نمی دانم

من همین امروز با شما آشنا شدم و خیلی خیلی ناراحت شدم ایشالا که روحتون در آرامش باشه و براتون یه فاتحه خوندم:)

تویی تنها ساکن قلب این دختر🥺🤍تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی🫀✨ و تو تموم خواسته من از این دنیایی عشق بی تکرارم:)💗💍پایبندم تا پای جان به تمامت♡M♡