2737
2734
مگه میشه ناراحت نشه  تو روحیه اش خیلی اثر میذاره

خب اگه ناراحت بشه یعنی خودشم اسمش رو مسخره میکنه

من خودم توی بچگی هر وقت مسخره کردن ناراحت نمیشدم چون همیشه میدونستم اسمم قشنگه و مادر و پدرم بهم معنی و اصالت اسمم رو یاد داده بودن برای همین هر وقت کسی مسخره میکرد یا میخندید به جای ناراحت شدن براش توضیح میدادم اسمم چه معنی داره و زیباست یا میگفتم خودشم خوشش میاد کسی اسمش رو اینجوری مسخره کنه؟

برای همین توی مدرسه به همه با این حرفم میفهموندم که کسی اجازه مسخره کردن اسم منو نداره و خودشم نباید اجازه بده کسی اسمش رو مسخره کنه

پدر و مادر ها هم نباید به خاطر مسخره شدن اسم های بی معنی و اجق وجق به بچه هاشون بذارن

باز هم همه اختیار خودشونه چه اسمی برای بچشون بذارن اما نباید اجازه بدن بچه از اسمش بیزار بشه😉

سریال بازی مرکب به وضوح تنها سریالی بود که زندگی تمامی انسان های دنیا رو خلاصه میکرد                                              بهترین دوستت همیشه بهت خیانت میکنه،بهترین دوستت با اینکه میتونه کمکت کنه ولی نمیکنه،کسی که کنارته و اونو یه آدم ساده میدونی در واقع اصل کاریه،بعضی وقتا مجبوری کسی رو که خیلی دوست داری رها کنی،با اینکه به کسی کمک میکنی ولی اون در مقابلش ازت استفاده میکنه و دورت میندازه،تو امروز با چند نفر دوستی ولی آخرش هیچکدوم برات نمیمونن،کسی که فکر میکردی تا آخر کنارته به راحتی در مقابل طمع هاش فراموشت میکنه          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ژوان والا امیریل جان نیک پندار

دوست داشتم اسم‌پسرمو امیریل بزارم انقدر ایراد گرفتن پشیمون شدم البته همین اسمی  هم که گذاشتم حاشیه زیاد داشت پسرم ۱۹ سالشه 

عضو گروه بامداد خمار💎💎💎وزن اولیه ۶۷💎💎💎قد ۱۶۷💎💎💎وزن هدف۵۷
2728
خدا حفظشون کنه ۱۹ سال قبل خانواده ها حق دخالت بیشتری داشتند

بله دقیقا شرایط با الان خیلی فرق داشت زندگی ها متفاوت تر بود 

عضو گروه بامداد خمار💎💎💎وزن اولیه ۶۷💎💎💎قد ۱۶۷💎💎💎وزن هدف۵۷
2738
میشه بگی اسمت چیه

سمن

سریال بازی مرکب به وضوح تنها سریالی بود که زندگی تمامی انسان های دنیا رو خلاصه میکرد                                              بهترین دوستت همیشه بهت خیانت میکنه،بهترین دوستت با اینکه میتونه کمکت کنه ولی نمیکنه،کسی که کنارته و اونو یه آدم ساده میدونی در واقع اصل کاریه،بعضی وقتا مجبوری کسی رو که خیلی دوست داری رها کنی،با اینکه به کسی کمک میکنی ولی اون در مقابلش ازت استفاده میکنه و دورت میندازه،تو امروز با چند نفر دوستی ولی آخرش هیچکدوم برات نمیمونن،کسی که فکر میکردی تا آخر کنارته به راحتی در مقابل طمع هاش فراموشت میکنه