2733
2734
عنوان

تخمک اهدایی

| مشاهده متن کامل بحث + 1186 بازدید | 69 پست
سلام عزیزم میشه به من بگید ، ویتاگنوس واسه چی میخوری ،منم دارم میخورم و سه ساله منتظرم خواهش میکنم ج ...

من خوردم دوماه 

برا اینکه شنیده بودم برا کیست خوبه ولی حامله شدم ...

ببین من تنبلی تخمدان شدید داشتم برا همون زود جواب داد

شنیدم خیلی ها چند ماه خوردن بعد جواب گرفتن ... پریودیت اگه نامنظمه ... باید بشه هر ۲۸ روز دقیق که بعد جواب بگیری

باران یعنی نقطه چین.......... تا خدا                                           خدایاشکرت بابت همه چیز♡                                              مهم نیست که چند بهار در کنار هم زندگی کنیم،مهم این است که یادمان باشد عمرمان کوتاه است . در پایان زندگی،خیلی از ما خواهیم گفت: کاش فقط چند لحظه بیشتر فرصت داشتیم تا خوب به هم نگاه کنیم !               دلم برای دوستای دوران مدرسه خیلی تنگ شده خیلی 😔          چقدر زود بزرگ شدیم کاش هنوزم شادی این بود که زنگ تفریح بخوره  توحیاط کنار دوستام بشینم یک دل سیر نگاهشون کنم  ... فاطمه ♡مرضیه♡مرجان♡ فهیمه♡الهام♡ مهری♡نمیدونم شماها منو یادتون هست یانه ولی من خیلی به یادتون هستم 💓🥺😭
کسی که آندومتریوز داشته باشه واسش بد نیست

نمیدونم قشنگ سرچ کن تحقیق کن ... ببین کسی بوده مثل تو خورده باشه جواب گرفته باشه

من به دکترم گفتم ازین قطره حامله شدم قبول نکرد گفت نه 

واسه اینکه هی بریم پیششون هی پول وزیت بدیم و هی دارو شیمیایی به خوردمون بدن 

باران یعنی نقطه چین.......... تا خدا                                           خدایاشکرت بابت همه چیز♡                                              مهم نیست که چند بهار در کنار هم زندگی کنیم،مهم این است که یادمان باشد عمرمان کوتاه است . در پایان زندگی،خیلی از ما خواهیم گفت: کاش فقط چند لحظه بیشتر فرصت داشتیم تا خوب به هم نگاه کنیم !               دلم برای دوستای دوران مدرسه خیلی تنگ شده خیلی 😔          چقدر زود بزرگ شدیم کاش هنوزم شادی این بود که زنگ تفریح بخوره  توحیاط کنار دوستام بشینم یک دل سیر نگاهشون کنم  ... فاطمه ♡مرضیه♡مرجان♡ فهیمه♡الهام♡ مهری♡نمیدونم شماها منو یادتون هست یانه ولی من خیلی به یادتون هستم 💓🥺😭
2731
دکترا نفی میکنن ولی تاجیک باهمین روش خیلی هارو درمان کرده ذخیره تخمدانشون برگشته و باردار هم شدن ال ...

شما با تاجیک باردار شدین ؟؟؟؟

تورامام زمان عج دعام کنید با تخمک خودم باردار بشم .در حد یک صلوات .درهای دور از انتظار گشوده میشود و راههای ناگه نمایان. یارب سپاسگزارم .
سلام  منم میخام تخمک اهدا کنم ساکت تهران گروه خونی +Aکسی خواست بدون واسه بهم خبر بده

سلام من تخمک میخوام مرکز رویان هستم تخمک اهدا میکنی ؟؟؟

تورامام زمان عج دعام کنید با تخمک خودم باردار بشم .در حد یک صلوات .درهای دور از انتظار گشوده میشود و راههای ناگه نمایان. یارب سپاسگزارم .
شما با تاجیک باردار شدین ؟؟؟؟

به لطف خدا باردار شدم

اصلاح سبک هم وسیله بود شاید

تنبلی تخمدان درمانش اصلاح سبک زندگیه برای اطلاعات بیشتر این پیج رو دنبال کنید و اگه بهتر شدین برام دعا کنیدniloofarpcossupport              لطفا پیج عروسکسازی منو gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنید واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،