2733
2734
نه هیچ چیز بدی ندیدم همیشه با هم هستیمو گوشیش دستمه اما اون پیاما حالمو خراب کرد

کاراشتباهی کردی کنجکاوی کردی.. الان برادرشوهرمنم تومجردیش رابطه ج ن سی داشته امانزاشتیم جاریم بفهمه الانم سرب راه داره زندگیشو میکنه شوهرخودمم تادلت بخواد دوست دخترداشته اما بعدآشناییش بامن تابحال چیزمشکوکی ازش ندیدم و بارها امتحانشو پس داده هرچی میشه میاد صادقانه میگه ک فلانی پاپیچمه و ردش کردم وفلان حرفا.. مهم الانه ک باهات صاذق و وفادارباشه خواهش میکنم اگ چیزمشکوکی ازش ندیدی باعث تخریب شخصیتش نشو شایدتوبه کرده و وفاداره بهت .. ب روش نیار ک بدجوری روش تو روت بازمیشه و تخریب شخصیتی میشه جلوت.. سخته امااگه الان سر ب راهه فراموش کن پیلمارو.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چرا زندگی مردمو با مشاوره های غلط نابود میکنید گذشته ها گذشته مهم الانه

من با همین جمله ی گذشته ها گذشته دوباره به یه آدم خودخواه اعتماد کردم و بعد خیلی راهت ترکم کرد. البته آدم ها فرق دارن. شاید شوهره ایشون دیگه آدم خوبی شده و اون کار هارو نمیکنه 

از دوست به یادگار دردی دارم                                              کان درد به صد هزار درمان ندهم.                                                                           "مولانا"
کاراشتباهی کردی کنجکاوی کردی.. الان برادرشوهرمنم تومجردیش رابطه ج ن سی داشته امانزاشتیم جاریم بفهمه ...

الان ازش کاملا مطمئنم

گوشیش همیشه دست منه

اما اون پیاماحالمو بد کرد

2731
الان ازش کاملا مطمئنم گوشیش همیشه دست منه اما اون پیاماحالمو بد کرد

مهم الانه 

گذشته هرکس ب خودش مربوطه عزیزم یه حریم خصوصیه ک نباید واردش میشدی حالاک واردشدی زودتر ازش خارج شو البته اگرب همسرت ایمان داری