2737
2739
عنوان

بیست روز دیگه توله ژرمن میارم خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 406 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
🥺 چه غمناک . شوک بهش واردنشده بود؟ دکتر دلیل واسه این حالش اورد؟

نه همه چی عادی بود فقط رفتیم خونه مادرشوهرم مهمون داشتن مجبور شدیم تو حیاط بزاریم  تا اونا برن بعدش که اومد احساس کردیم بی حاله که بعدم اینطوری شد بردیم دکتر گفت گرمازده شده 

نه همه چی عادی بود فقط رفتیم خونه مادرشوهرم مهمون داشتن مجبور شدیم تو حیاط بزاریم  تا اونا برن ...

خداروشکر که حالش خوب شد .  من هیچی هیچی از تربیت کردنشون نمیدونم .بچه بودم بابام سگ داشت هیییچ تجربه ای ندارم💔

خداروشکر که حالش خوب شد .  من هیچی هیچی از تربیت کردنشون نمیدونم .بچه بودم بابام سگ داشت هیییچ ...

اگه میخواین همیشه باشه و اذیت نکنه مربی بگیرین سگای باهوشین سریع یاد میگیرن وقتی از سن کم آموزش ببینن

2740
البته نژادش میکس هاسکی ژرمن بود...  

ای خدا چقدرنازه این مخلوق 😍😍😘😘😂😂

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤
خداروشکر که حالش خوب شد .  من هیچی هیچی از تربیت کردنشون نمیدونم .بچه بودم بابام سگ داشت هیییچ ...

حتما راجبش مقاله بخون تا یاد بگیری باید و نباید هاشونو 

خدایا تو بساز ....تو بسازی قشنگ تره 💞