2733
2739
عنوان

ب این نصفه صورت میخوره چندساله باشه و چندتا بچه داشته باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1293 بازدید | 71 پست
وای اینجوری نگو بچه عشقه🥰🥰  منم اگر دوتاش سقط نمیشد الان ۴تا داشتم

زنده باشی عزیز اره انقد که دیگران میبینن یا میشنون سخته براشون خودم راحتم خخخخ ان شاءالله عاقبت بخیری بچهاتونو ببینید

بر قامت دلربای مهدی صلوات 

چند میخورم

خوشبختی یعنی : چه دور ؛ چه نزدیک                                       هنوز کسی باشد که بی بهانه دوستت داشته باش...!♥️       زندگی مانند دوچرخه سواری است ؛ که برای حفظ تعادل باید به حرکت ادامه دهی 🚴🏻‍♀️        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آره عزیزم اگه معلم بشی معلم مهربونی میشی اینو از چشمات میشه فهمید ،ان شاالله به هر آرزوی که دوست دار ...

مرسی عزیزم شما لطف داری،مامانم هم همینو میگه 

ایشالا شما هم به هرچی دوست دارید برسید🌹💜

2740
خوشگلی 

مرسی

خوشبختی یعنی : چه دور ؛ چه نزدیک                                       هنوز کسی باشد که بی بهانه دوستت داشته باش...!♥️       زندگی مانند دوچرخه سواری است ؛ که برای حفظ تعادل باید به حرکت ادامه دهی 🚴🏻‍♀️        
زنده باشی عزیز اره انقد که دیگران میبینن یا میشنون سخته براشون خودم راحتم خخخخ ان شاءالله عاقبت بخیر ...

فدات خدا بچه های شما هم حفظ کنه زیر سایه و پدر و مادر مهربون

من اینجا هر کی رو میبینم مخالف بچه س،بهش پیشنهاد میدم اصلا بچه نیاره،بچه داری عشق میخواد محبت میخواد،آدم عاشق همه سختی ها رو به جون میخره و فقط خوبی میبینه