2733
2734
عنوان

کیا بچه بزرگ کردن تو رو خدا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 311 بازدید | 35 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم سعی کن فارغ از بچه یکی دو ساعتی تنخا باشی هم واس خودت خوبه هم بچه

کاش دردم فقط بچه بود، رفتارا همسرم بیشتر از بچه داره اذیتم میکنه🙁چرا مردا هیچ وقت نمیتونن ما زنا رو درک کنن؟ 

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
2731
کاش دردم فقط بچه بود، رفتارا همسرم بیشتر از بچه داره اذیتم میکنه🙁چرا مردا هیچ وقت نمیتونن ما زنا رو ...

از چه لحاظی؟

🍃اینکه زندگی سخته، غیرقابل انکاره اما من همواره جنگیدم و خواهم جنگید 💜💗💜💗💜

به خاطر دندون میتونه باشه یه قسمت از جیغ کشیدن بچه ها به خاطر رشدشون هست. یعنی تو یه سنی کلا جیغ میکشن من واسه پسرم از فروشگاه اسباب بازی اینترنتی هویو یه کاکتوس موزیکال گرفته بودیم هم سرگرم میشد کمتر به من میچسبد و هم حواسش از جیغ و گریه پرت میشد. اگه خواستی بگیری مدل شارژی بگیر خیلی بهتر هست

این بود کاکتوس بچه من