2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کی گفته من خیلی خوشحالم ببین الان شوهرم با دوستاشه می ره بیرون و قبل ازدواج دختر باز بوده من سخت نمی ...

واقعا 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاپیک های قبل از 20 مهر 402 رو گردن نمی‌گیرم 😂💔جوون بودم و جاهل 🥲♥️ولی الان خیلی خوشحال و راضیم 🥰 پس با گشتن تو تاپیک های گذشتم سرزنشم نکنید 🙄

خانومای متاهل افسرده همه دغدغه شون شده شوهرشون برای همین افسرده ان شوهر جواب گوی توقع نیست و اونام فکر میکنن براشون کم میزارن دائم پر از عغده ان پر از گله دلخوری.... وابسته نباشیم هیچ خانومی افسرده نمیشه مگه به ندرت

اگر له دوای مردنیشم دوباره زیندو ببمه‌وه.                          بی گومان حز ده‌که‌م دیسان هر کورد بم.                             نیشتمانیشم... کوردستان.                                              من دلداری کوردستانم ❤️🙂

ببین در رابطه با خودم من وقتی مشکلی دارم مخصوصا بحث سلامتی پسرم باشه  اصلا حس وحالی برام نمیمونه ولی در حالت عادی شادم‌.شاید مواقعی زن متاهل رو میبینی که موقع بدیه زندگی همینه سربالایی وسراشیبی داره 

کی گفته من خیلی خوشحالم ببین الان شوهرم با دوستاشه می ره بیرون و قبل ازدواج دختر باز بوده من سخت نمی ...

میشه بگی چجوری هست اینقدر احساس خوشبختی می‌کنی منم دوست دارم احساس کنم ولی از وقتی ازدواج کردم حتی یک ذره هم احساس خوشبختی نمیکنم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاپیک های قبل از 20 مهر 402 رو گردن نمی‌گیرم 😂💔جوون بودم و جاهل 🥲♥️ولی الان خیلی خوشحال و راضیم 🥰 پس با گشتن تو تاپیک های گذشتم سرزنشم نکنید 🙄
2740

بستگی به خودشون داره،یکی میبینی با هزار تا دغدغه و گرفتاری بازم قرص و محکمه و خودشو گم نکرده یکی هم میبینی با کوچکترین اتفاقی حالش خرابه

در کل مجرد متاهل نداره،مرد و زن هم نداره، انسان ذاتش کمال گراس،بعد ازدواج بار مسئولیت سنگینی میکنه و واقعا در دوره‌ی ما از همه لحاظ خانواده ها تحت فشارن ،تفاوتهای فرهنگی و سلیقه‌ای به شدت دیده میشن، روابط پر از حاشیه و کشمکش شده،تربیت بچه ها تو دوره زمونه‌ای که اینستا و ... روی کار اومدن خیلی انرژی میبره، دخالت خانواده ها هم که دیگه بمااااند، ....

در کل باید بیشتر مراقب خودمون و بقیه باشیم واقعا زمان زمانِ سختی و تلاطمه🙁 

میشه بگی چجوری هست اینقدر احساس خوشبختی می‌کنی منم دوست دارم احساس کنم ولی از وقتی ازدواج کردم حتی ی ...

هیچ یعنی فقط سخت نگیر بی خیالش باش مثلا ناراحت نشو درمورد چیزای علکی

عاشقتم دانیال😍