2737
2734
عنوان

اخذ دیپلم رسمی و معتبر یا.....؟

| مشاهده متن کامل بحث + 713 بازدید | 42 پست
ام البنین کجاست اسمشو نشنیدم تا حالا بزار ب شوهرم بگم ببینم چی میگه خبرت میکنم گلم

باشه عشقوم 

چهار راه فرهنگ دبیرستان ام البنین

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی عطسه هم میکردی ازت شیرینی میگرفت منم مامانم دیگه پول بهم نمیداد درسای داخلی ک دست خودش بود قشنگ ...

😂😂😂😂وای آره 

سگ تو این شانسمون واقعا😐😐😐افتاده بودیم به کی😐آیندمون تباه شد 

من الان باید معلم می‌بودم حداقل( آرزوی مامانم 😐😂😂😂)

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
2728
😂😂😂😂وای آره  سگ تو این شانسمون واقعا😐😐😐افتاده بودیم به کی😐آیندمون تباه شد  من ال ...

کلا مدرسه خوبی نبود مکان قرار بود لنتی خیلی محیطش بد بود کیا رو یادته از بچه های اونجا

کلا مدرسه خوبی نبود مکان قرار بود لنتی خیلی محیطش بد بود کیا رو یادته از بچه های اونجا

من با کسی دوست نشدم کلا ی جوریم ک میرم ی جای سطح بالاتر از خودم و غریبم نمیتونم ارتباط بگیرم 

من که میومدم مراقب داشتم 😂خانوادم همه میومدن باهام😂نمیتونستم دست از پا خطا کنم

چادری هم بودم

من که میومدم مراقب داشتم 😂خانوادم همه میومدن باهام😂نمیتونستم دست از پا خطا کنم چادری هم بودم

منم اون زمان چادری بودم چند نفری رو یادمه با اسکورت میومدن ولی بعید میدونم تو بودی چادری نبودن اونا من خییلی حافظه ام ضعیف شده خیلی یادم نمیاد اونموقع رو😐

2740
منم اون زمان چادری بودم چند نفری رو یادمه با اسکورت میومدن ولی بعید میدونم تو بودی چادری نبودن اونا ...

بابام موهاش فرفری بود و قد بلند😐😂مامانمم چادری خواهرمم تیربرق بود و چادری 😐😂😂

منم اون زمان چادری بودم چند نفری رو یادمه با اسکورت میومدن ولی بعید میدونم تو بودی چادری نبودن اونا ...

منم یادم نمیاد اونموقع رو

سلام عزیزم.من همیشه تاپیکاتو دنبال میکنم.به نظر من با توجه به حجم بالای رقابت توی رشته تجربی همون رشته انسانی ادامه بدی بهتره چون اخیرا خیلی هم فرهنگیان میگیرن و چون متاهلی وبچه داری هم فکر کنم امتیاز محسوب میشه.کلا برای تجربی راه سختی پیش رو داری.از اون گذشته بازم ب نظر من ب جای درس بزنی تو کار هنری یا آرایشگری درآمدش خیلی بیشتره اینو منی میگم که توسخت ترین شرایط متاهلی درس خوندم همزمان.در هر صورت موفق باشی عزیزم.

خدا مشکلات هممون رو حل کنه.منم دنیای مشکلم.

سلام عزیزم.من همیشه تاپیکاتو دنبال میکنم.به نظر من با توجه به حجم بالای رقابت توی رشته تجربی همون رش ...

مرسی مهربونم دقیقا ی نفر هم امروز بهم پیشنهاد داد فرهنگیان بخونم گفت چون تا وارد دانشگاه بشی حقوق بهت میدن 

احتمالا فرهنگیان بخونم 

مشکل اینجاست آرایشگری و..... هم نمیزاره برم 

ممنونم انشاالله 🙏🙏🌺🌺❤️❤️❤️