2752
2734
عنوان

مراقبت های بعد از بخیه زدن...

| مشاهده متن کامل بحث + 2590 بازدید | 22 پست
یعنی رو بخیه آلفا بزنم؟؟؟ عسل رو هم خیلی شنیدم ولی اصل بعید میدونم باشه باید بشناسی.
اگر به این می اندیشی که دیگران چگونه به تو می اندیشند، یا از دیگران می ترسی، یا خودت را باور نداری!
کدوم شهری ؟عزیز
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اهان دوری وگرنه من عسل اصل سراغ داشتم اصل اصل مال روستاست خودشون پرورش دادن ولی حیف که کرجی
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
گفت با نخ شماره 3 دوختم نمیدونم دیگه.به من گفت با نازک میدوزم که جاش نمونه.
اگر به این می اندیشی که دیگران چگونه به تو می اندیشند، یا از دیگران می ترسی، یا خودت را باور نداری!
خودم رژودرم استفاده کردم خیلی نتیجه نگرفتم ولی آلفا رو هر کی زده دیدم جاش نمونده. الانم نخ بخیه ش چسبیده به پانسمانش نمیتونم ببینم خوب جوش خورده یانه؟ برای تعویض پانسمان هم پرستار اصرار داشت ببرم اونجا.