2733
2734
همه چیزا این کشور غیر استاندارده  سربازیشم همینطور   میزارم بعدا میخرم    هر چی ...

دیدگاه نادرستی دارید 

دیدگاه تنبلانه

نالیدن و کاری نکردن راحته

اینهمه ادم دارند رشد میکنن شما چی کم دارید

😁
یعنی اجارش بدی خودت بری تو خونه سرکار هم نری؟

خودم میرم اسنپ  که زنم بهم نق نزنه   یا بلاخره تو آشنا ها شاید یکی دلش سوخت رفتم پادگیشو کردم یه کار فعله ای  مثلا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیدگاه نادرستی دارید  دیدگاه تنبلانه نالیدن و کاری نکردن راحته اینهمه ادم دارند رشد میکنن شم ...

چنبار با مامانم خواستگاری رفتم  مامانم خسته شد میگه چته  میگم من از این کشور بدم میاد من باید تو اروپا بدنیا میمدم  آخه من حالم از رسم و  رسومامون بهم میخوره    به نظرم باید وقتی زن و مرد جدا میشن هر چی با هم بدست آوردن نصف بشه   مهریه چیه میترسم

خودم میرم اسنپ  که زنم بهم نق نزنه   یا بلاخره تو آشنا ها شاید یکی دلش سوخت رفتم پادگیشو ک ...

من باشم این کارو نمیکنم تو بابات برات مغازه گرفته اونوقت بری پادوعه یکی دیگه بشی؟🥲 من یه پسر رو میشناسم از یه مغازه اجاره ای خونه خریده ازدواج کرده خود اون مغازه هم بعد چند سال کار کردن خریده به نظرم اون مغازه رو بکن سوپر مارکتی هم درآمدش خیلی بالاس هم اینکه خیلی خیلی بیشتر از ۴ تومن در ماه میاد دستت، بعدم راجبه سوال قبلت که گفتی با ۴ تومن میشه ازدواج کرد یانه؟ اگر خونه و ماشین داشته باشی و همسرت هم شاغل باشه میشه 

خدایا پسرم رو تا لحظه ای که سالم بیاد تو بغلم به تو میسپارم♥️دوست دارم خدااااا🤍😍
2731
من باشم این کارو نمیکنم تو بابات برات مغازه گرفته اونوقت بری پادوعه یکی دیگه بشی؟🥲 من یه پسر رو میش ...

خب شما میتونی یکی که شاغل رسمی و دولتی باشه برام پیدا کنی؟ 

2740
اصفهان 

هم شهری نیستیم، بزن تو نت سایت های همسریابی هست فقط خیلی مراقب باش چون بالاخره مجازیه  دیگه هرچی ممکنه

خدایا پسرم رو تا لحظه ای که سالم بیاد تو بغلم به تو میسپارم♥️دوست دارم خدااااا🤍😍