2733
2734
عنوان

سیر تغییر رنگ بی بی چکم

| مشاهده متن کامل بحث + 265 بازدید | 24 پست
آخه تجربه بدی دارم 7ماه پیش بعداز اینکه آز دادم و بتام 200و خورده ای بود سقط شد واسه همین گفتم اول ب ...

منم دقیقا اسفند بتام دویست و خورده ای بود و افتادم به لکه بینی و اومد پایین تا سقط شد ولی بدبین نیستم قرار نیست هردفه همون اتفاق بیفته که

من سخت نمی گیرم....سخت است جهان بی تو!!
منم دقیقا اسفند بتام دویست و خورده ای بود و افتادم به لکه بینی و اومد پایین تا سقط شد ولی بدبین نیست ...

حق با شماس ولی من از بس انتظار کشیدم ناخودآگاه خیلی استرس دارم همین الانشم مدام یه نقطه از کمرم درد خیلی بدی داره و همش نگرانم

خدای مهربونم مراقب تو دلیم باش👼سالم برسونش پیشمون😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حق با شماس ولی من از بس انتظار کشیدم ناخودآگاه خیلی استرس دارم همین الانشم مدام یه نقطه از کمرم درد ...

بین منم خیلی انتظار کشیدم تازه قبل اون یه سقط تو هفته هفت داشتم ولی به یه نتیجه ای رسیدم اونم اینکه اگه خدا بخواد برات بمونه تحت هر شرایطی نگهش میدارا و اگر نخواد هرچی استرس و نگرانی داشته باشی نمیمونه واست من توکل کردم به خدا گفتم من راضیم به رضای تو وقتی رفته سونوگرافی و صدای قلبشو شنیدم اشکام بی اختیار میومد توام نگران نباش ایندفه به امیدخدا سالم میگیری بغلت اون دردام طبیعیه منم الان دارم.

منم دقیقا اسفند بتام دویست و خورده ای بود و افتادم به لکه بینی و اومد پایین تا سقط شد ولی بدبین نیست ...

چند هفته برم واسه سونوی قلب؟آخه تا صدای قلبشو نشنوم خیالم راحت نمیشه😁😁

2731
چند هفته برم واسه سونوی قلب؟آخه تا صدای قلبشو نشنوم خیالم راحت نمیشه😁😁

من براساس تاریخ پریودم هشت هفته تموم شد رفتم ولی اونجا گفتن بهم هفت هفته است عزیزم به نظرم هشت و تموم کن بعد برو بهت استرس ندن واسه تشکیل قلبش

بین منم خیلی انتظار کشیدم تازه قبل اون یه سقط تو هفته هفت داشتم ولی به یه نتیجه ای رسیدم اونم اینکه ...

ممنون عزیزم با حرفاتون بهم آرامش دادین شوهرمم حرف شمارو میزنه میگه هرچی خدا بخواد همون میشع و بسپر دست خودش..توکل بخدا💓💓

ممنون عزیزم با حرفاتون بهم آرامش دادین شوهرمم حرف شمارو میزنه میگه هرچی خدا بخواد همون میشع و بسپر د ...

قربونت عزیزم استرس واست سمه این روزا یکم دیر میگذره ولی میگذره تحمل کن.

من براساس تاریخ پریودم هشت هفته تموم شد رفتم ولی اونجا گفتن بهم هفت هفته است عزیزم به نظرم هشت و تمو ...

باشه ممنون عزیزم😙😙

2740
قربونت عزیزم استرس واست سمه این روزا یکم دیر میگذره ولی میگذره تحمل کن.

امیدوارم خدا نی نی تو سالم نگه داره برات و ب سلامت بیاد تو بغلت💖💖