2733
2734
عنوان

کی شغل با در آمد بالا میخواد ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 945 بازدید | 75 پست

دوستان هر کی کار سراغ داره پلیز به من بگه ... دانشجوام ... کار میکنم یه جا ، ولی درامدش ماهی 500 تومنه🥲خب خداییش 500 تومن چی میدن بهت ... دانشگاهمم شهریه داره ... لطفا هر کی هر چی میدونه ، دریغ نکنه . ثواب داره .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان هر کی کار سراغ داره پلیز به من بگه ... دانشجوام ... کار میکنم یه جا ، ولی درامدش ماهی 500 توم ...

کدوم منطقه ای؟؟؟

شب پنجشنبه بود شبی که خدا تو رو توی دلم گذاشت انشب همه ملائکه نوید آمدن یار مهدی عجل الله را دادند
2731
دوستان هر کی کار سراغ داره پلیز به من بگه ... دانشجوام ... کار میکنم یه جا ، ولی درامدش ماهی 500 توم ...

کار هنری انجام بده بفروش 

رنگین کمون های زندگیتو بشمار نه طوفان هاشو...✋            به بعضیا باید گفت آروم تر برو شعورتم بهت برسه🤝    بعضی از نشدنی زندگیتونو بذارین به حساب اینکه اگه میشد خیلی بد میشد👍    آدمها وقتی نمی تونن مثل گذشته ازت استفاده کنن میگن چقد عوض شدی🙂      اگه داشتم نظر میدادم و نظرم درست بود سن و سالمو بهونه نکن .... عقل و شعور به سن و سال نیست   .....                              ماتیلدا : زندگی همیشه به این سختیه یا فقط وقتی                           بچه ای اینطوره؟                                                                                           لئون:همیشه اینطوره!            🌱    دیالوگ فیلم لئون حرفه ای  

بچه ها من ۱۴ سالمه خیلی دلم می خواد کار کنم از الان در آمد داشته باشم میشه یکی بگه چجوری ‌؟  یا یه شغلی بگه؟

رنگین کمون های زندگیتو بشمار نه طوفان هاشو...✋            به بعضیا باید گفت آروم تر برو شعورتم بهت برسه🤝    بعضی از نشدنی زندگیتونو بذارین به حساب اینکه اگه میشد خیلی بد میشد👍    آدمها وقتی نمی تونن مثل گذشته ازت استفاده کنن میگن چقد عوض شدی🙂      اگه داشتم نظر میدادم و نظرم درست بود سن و سالمو بهونه نکن .... عقل و شعور به سن و سال نیست   .....                              ماتیلدا : زندگی همیشه به این سختیه یا فقط وقتی                           بچه ای اینطوره؟                                                                                           لئون:همیشه اینطوره!            🌱    دیالوگ فیلم لئون حرفه ای  
نگفتم که مسیر فروش رو چیکار کنی گفتم گلت هرمشکلی داره من خودم پیج زدم هیچکس نمیاد فالو کنه

آهان خخخ

میتونم خواهش کنم ازتون یه ذکر یاعلی بحق علی بگید به نیت قلبم برسم ، خیلی خیره نیتم❤ میگن دعای نی نی سایتی ها میگیره ، خدارو قسم میدم به آبروی پاک حضرت زهرا هر کس دعا کرد خدا اول خودش رو حاجت روا کنه....❤

من سراغ دارم درخواست بده

میتونم خواهش کنم ازتون یه ذکر یاعلی بحق علی بگید به نیت قلبم برسم ، خیلی خیره نیتم❤ میگن دعای نی نی سایتی ها میگیره ، خدارو قسم میدم به آبروی پاک حضرت زهرا هر کس دعا کرد خدا اول خودش رو حاجت روا کنه....❤
این کاری که میکنم اینترنتیه ‌... منطقه یکم ‌... ولی خب دانشجوام و دانشگاهمم یه شهر دیگه ... نمیشه کا ...

دوری من معلم میخوام.

شب پنجشنبه بود شبی که خدا تو رو توی دلم گذاشت انشب همه ملائکه نوید آمدن یار مهدی عجل الله را دادند
من سراغ دارم درخواست بده

میشه یکی هم به من بگی که کار هنری باشه؟

بچه ها من ۱۴ سالمه خیلی دلم می خواد کار کنم از الان در آمد داشته باشم میشه یکی بگه چجوری ‌؟&nbs ...

من سراغ دارم درخواست

استارتر تبلیغ ممنوعه

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید.من سهمیه حذف تاپیک درخواستی ندارم.
2706