2737
2739
عنوان

دارم دیوونه میشم:/

| مشاهده متن کامل بحث + 152 بازدید | 22 پست
ولش کنین :)

ناراحت نشو 

پندی‌برای‌یک‌عمر‌؛ ..نگذار مردم درباره ات زیاد بدانند.   (:  .....   شبِ همه ی ما یکی بود تاریکی هایمان فرق داشت....،                       ...                        بیمار#

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نشنیدم واقعا🤔خیلی وقته تو مجازی نمیگیردم فکر کنم واسه همونه😐

بیخیال مهم نیس 

پندی‌برای‌یک‌عمر‌؛ ..نگذار مردم درباره ات زیاد بدانند.   (:  .....   شبِ همه ی ما یکی بود تاریکی هایمان فرق داشت....،                       ...                        بیمار#
2728
نه ناراحت نمیشم :) انقد سختی کشیدم که حرفای بقیه پیشش چیزی نیس

خیلی ناراحت شدم چقدر مردم بی فرهنگن بیشعور 

امثال شماها خیلی برام دوس داشتنی هستین

خیلی ناراحت شدم چقدر مردم بی فرهنگن بیشعور  امثال شماها خیلی برام دوس داشتنی هستین

نه حتمی بیشتر چون براشون ناشناخته س یا اطلاعات شون کمه، ممنونم از درک و مهربونی تون 💚

نه حتمی بیشتر چون براشون ناشناخته س یا اطلاعات شون کمه، ممنونم از درک و مهربونی تون 💚

درسته کاملا قربونت(:

2740