2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۵۰۰تا .یا باب الحواعج خودت مریضیمو خوب کن    

سلام اجی فردا ب نیت مریض شما زیارت عاشورا میخونم

اسم مریضتون؟

آفریدگارا،  من اکنون آماده ام که تمام خوب وبدوجودم را به تو بسپارم،تمنا دارم یک یک نقصهای درونم راکه سد راه خدمت به تو و هم نوعان من است بر طرف کنی،و قدرتی عطا فرمایی تا از این پس به خدمت تو کمر بندم.آمین.۱۴۰۲/۸/۱۶شروع تغییر (کلام زیبا)🌹السلام علیک یامرتضی علی ع🌹

20تا

اب برای خوردن  هم نداریم... 💚امام رضا💚روصداکن تادستاشوببینی💚 دل مطمن میخواد ودست روبه اسمووون💌💌مهربون تریین امام خداااا من منتظرم نی نی م رو ازخدابرام بگیری🤗👼🏻👼🏻🙋🤰🤰🤱🤱نزدیک۷ساله منتظرم اما ازت ناامید نشدم امام رضا جان. 💞💞اگردلت میخواد اوضاع زندگیت بهتربشه از ته دلت خدارو زیادشکرکن!!! 
2731
مممنون عزیزم ایشالا هر چی از خدا میخوای بهت بده.فاطمه اسمشه جونم هست دعات میکنم تو رو خدا دعاش کن

خواهش میکنم چشم شما هم مثل خواهر ما

آفریدگارا،  من اکنون آماده ام که تمام خوب وبدوجودم را به تو بسپارم،تمنا دارم یک یک نقصهای درونم راکه سد راه خدمت به تو و هم نوعان من است بر طرف کنی،و قدرتی عطا فرمایی تا از این پس به خدمت تو کمر بندم.آمین.۱۴۰۲/۸/۱۶شروع تغییر (کلام زیبا)🌹السلام علیک یامرتضی علی ع🌹
مممنون عزیزم ایشالا هر چی از خدا میخوای بهت بده.فاطمه اسمشه جونم هست دعات میکنم تو رو خدا دعاش کن

سلام اجی به نیت شفا فاطمه خانوم زیارت  عاشورا خوندم به بقیه هم میسپرم ب نیتش بخونن انشاءالله هرچه زودتر خوب بشن ب حق امام حسین ع

2738

۱۰۰تا

سلام اجی به نیت شفا فاطمه خانوم زیارت  عاشورا خوندم به بقیه هم میسپرم ب نیتش بخونن انشاءالله هر ...

ممنونم اجرتون با امام حسین خدا به حق امام حسین جواب این لطف تون و بده