2752
2734
عنوان

شمارع دختر تو گوشی شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 478 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

یبارم برا من این اتفاق افتاد شماره واتساپ اون اقا  دست دخترش بود و واقعا مرد رنگ زده بود

فعلا هیچ کاری نکن بعد زنگ بزن ببین کی جواب میده و اگر زن بود توضیح بخواه 

عجله نکن عجله تو مشکلی را حل نمیکنه 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
اگه زنگ بزنی بعد طرف مرد باشه بعد طرف به شوهرت بگه چی ؟ بعد اونوقت برعکس میشه شوهرت بهت شک میکنه😁&n ...

خب چیو به شوهرش بگه قرار تیست با شماره شوهره زنگ بزنه که با شماره خودش زنگش بزنه

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
خب چیو به شوهرش بگه قرار تیست با شماره شوهره زنگ بزنه که با شماره خودش زنگش بزنه

خب اگه با شماره خودش زنگ بزنه بگه چی؟ بعدشم اگه اون آقا مریض باشه فکر کنه ایشون از این تماس منظوری داشته و بعد پیله کنه و مزاحم تلفنی ایشون بشه و بعد شوهر ایشون بفهمه دچار سوءظن بشه چی؟