2733
2734
عنوان

خانمها بعد از تولد نوزاد چه انتظاری از همسرشان دارند

| مشاهده متن کامل بحث + 3278 بازدید | 19 پست
سلام و شب بخیر
بهشت خانم یه دنیا ممنون بابت راهنمائی مفیدتان
وقتی نوشته شما رو دیدم به همسرم تماس گرفتم و فقط احوال همسرم رو پرسیدم و بهش گفتم که خیلی دوستش دارم و برای من خیلی با ارزشه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام آقای اهورا.قدم نو رسیده مبارک.امیدورام سالیان سال زیر سایه پدر دلسوز و مهربانی چون شماو مادرش زندگی کنه.اول از همه باید به همسرتون تبریک بگم که شوهری مثل شما داره که اینقدر به فکرش هستید.ای کاش همه مردها یه ذره مثل شما بودن.
ولی بگذریم.دوران خیلی سختی رو همسرتون می گذرونه.گریه های وقت و بیوقت،احساس ناراحتی و کسلی ،خستگی و... همه علایمش هستند.ولی هیچوقت از دور نشید.به محبت های بی دریغی که بهش نثار میکنید ادامه بدید.
قدم نورسیده مبارک به نظرم همین که باباها قدرزحمات مارداروبدونن خیلیه شوهرمن وقتی به خاطرکارایی که دارم می کنم تشکرمی کنه وخستگیموقدرمی دونه همه سختیهاوخستگی روفراموش می کنم وناخوداگاه شادمیشم