2737
2739
عنوان

دوست داری به چند سال قبل برگردی؟؟😍

| مشاهده متن کامل بحث + 201 بازدید | 21 پست

من ۸۱ و ۸۲ اصلا وجود نداشتم 😄ولی اصلا دلم‌نمیخواد به عقب برگردم

کاربری قبلیم ترکیدبخاطر حرف حق / خداجونم اگه در جهت هدفی ساخته نشده ام پس نزار بیهوده واسش تلاش کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم چرا همه دوس دارن برگردن به گذشته ولی بنظر من همین حال خوبه....

با اینکه خیلی روزای بدی رو تجربه میکنم ولی خب خوبه

خب من بمب انرژی هستم🙂 متاسفانه یا خوش بختانه حرفاتون ناراحتم نمیکنه.... دوست عزیز   "میتونی هر جور دوس داری فکر کنی "   وقتی داشتم اسم کاربری انتخاب میکردم دوست بچگیام پیام داد و کاربریم این شد😄 ناگفته نمونه که هنوزم عاشق عروسکممم😆
2731

گذشته درد اینده رو میخوام

من یک جنوبی ام من یگ عاشق ام من عاشق ماشین پیست مسابقه عاشق گاز دادن به ماشین  عاشق گوش دادن به اهنگ مورد علاقم با کشیدن یک نخ سیگار توی دستم هستم به نظرم دستام برای حلقه کردن نیستن دستای من برای مشق زدن به بوکسه برای گرفتن فرمون برای فنون رزمی برای ناز کردن اسبه  من عاشق سوارکاری ام عاشق اسب عاشق سگ کلا حیواناتو دوست دارم به نظرم عشق عشق عشق هم کشکه هم نیست هم  خوبه هم نیست میدونی میگی تو امضات دعا کن برگرده بهت یک چیز بگمم ببین عزیزم اگه تو کل دنیا رو برای پیدا کردنش بگردی یا حتی اگه برای فرار از هم حتی قایم شید اگه قسمت هم باشید اکه مال هم باشید برای همید فرق نمیکنه چقدر فاصله باشه  اینو از توی یک فیلم پیدا کردمم😆😅                                                                                               ((مامان بابای عزیز ببین سعی کن با بچت رفیق باشی سعی کن از رفیق فابریکش بهش نزدیک تر باشی سعی کن راز دلشو به تو بگه تو بهش از سن و سال بزرگ تر نگا نکن این به بچت اسیب میزنه عقدیش میکنه درستت سنم کمه ولی میفهمم اینو نه برای اینکه کشیدم نه اتفاقا چون که همچین مامان باباعیرو داشتم میفهمم بعد میگید چرا دخترامون پسرامون رل میزنن بوی فرند دارن ))