2733
2734
عنوان

:::::::::شربت becoactin گرفتم برچسب بهداشت نداره یعنی تقلبیه؟:::::::::

| مشاهده متن کامل بحث + 692 بازدید | 118 پست
واییییییییییییی گفته صبح زود ناشتا بدمممممم

دختر من همینجوری عصبیه پس بد تر میکنه ؟
     همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چه میدونم نازنین جون ترسیدم از این قرصه

باز حالا از دکتره میپرسم حوصله لکنت و ...... رو ندارم در جا میمیرم
     همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
ادلا منم شنیدم شایدم این جزو عوارضش نباشه اما تو حرکات دخترت دقت کن ببین بیشتر عصبی میشه حساس میشه مدام گریه میکنه میگه بغلم کن اگه این طور بود شب بده البته حساس نشیا هر کاری کرد بگی خوب پس عوارض این شربته
خوب دقت کن
اره نازنین جون مرسی عزیز

چند روز میدم ببینم چی میشه

شب بخیر دوستم

دندون قروچه شبانه باید از نظر انگل برسی بشه

عصبی بودن یه سری چیزای دیگه هم بچه میکنه گریه های الکی جیغ لجبازی ناخون خوردن و .......