2752
2734
عنوان

سوال جنجال بر انگیز !!! مطمینم دچار چالش تو مبانی اخلاقیتون میشید..

| مشاهده متن کامل بحث + 6214 بازدید | 155 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

aura جان من رشتم مهندسیه اصن ربطی به فلسفه نداره...علاقه شخصیمه :)

بابا اکتیووووووووووو بحث جالب پیدا کردی به منم لینک بده حتما..من اینو چند ماه پیش دیدم..

به نظرت بچه ها دانشگاه هاروارد بعضیاشون خنگ نیسن ؟:)) آخه آدم یه توقع دیگه داره از بعضیاشون.
فروش فوری دو تا آپارتمان خوشگل و لوکس تو منطقه فردیس کرج. http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=910745
منم رشته ام مهندسیه :)
بهناز من قصدم اینه که برای ادامه تحصیل از ایران برم برای همین از هر چی که کمک کنه با فرهنگشون بیشتر آشنا بشم استقبال می کنم.
آره خیلی خنگ بودن =))) می گم نکنه اونا هم فنی بودن و این بحثا براشون تازگی داشته :))

اینم بقیه مباحث کلاس های جاستیس هاروارده که دارم با تورنت دانلودشون می کنم، اگه توی Youtube پیداشون نکردی بگو لینک تورنتشو بهت بدم:

01 The Moral Side of Murder / The Case for Cannibalism
02 Putting a Price Tag on Life / How to Measure Pleasure
03 Free to Choose / Who Owns Me?
04 This Land is my Land / Consenting Adults
05 Hired Guns? / For Sale: Motherhood
06 Mind Your Motive / The Supreme Principle of Morality
07 A Lesson in Lying / A Deal is a Deal
08 What’s a Fair Start? / What Do We Deserve?
09 Arguing Affirmative Action / Whats the Purpose?
10 The Good Citizen / Freedom vs. Fit
11 The Claims of Community / Where Our Loyalty Lies
12 Debating Same-sex Marriage / The Good Life

*** این بحث The Moral Side of Murder منو یاد سریال Dexter می ندازه.
2731
ایول aura کاملا مثل منی...منم میخوام برم و خیلی برام جالبه موضوعات..از لحاظ تقویت listening هم اثرش عالیه !

اگه بتونی id یاهوتو اینجا بذاری یا برام میل کنی به همین نی نی سایتم...خوب میشه..
فروش فوری دو تا آپارتمان خوشگل و لوکس تو منطقه فردیس کرج. http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=910745