2733
2734
عنوان

مامانهای مهربونی که از بچه همسراتون نگهداری می کنید، لطفا یه لحظه...

| مشاهده متن کامل بحث + 2157 بازدید | 95 پست
سلام فافایی...
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
فافا جون درست می گی شما. منم منظورم همه نبود هستند آدمهای خوبی مثل شوهر رویا جون اما در کل بچه ها بخصوص پسر ها حسایت بیشتری به ماماناشون دارن و وقتی ببینم کس دیگه به مامانشون محبت میکنه و یا برعکس کلا کم طاقتن تو این زمینه نظر شخصی من اینه البته
آبتین همه امید من به زندگی ، قوی باش پسرم مثل کوه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

و اما هدف تاپیک اینه کمک کنید بچه هایی که از مادرشون دور هستند به آغوش گرم ماماناشون برگردن اگه کسی رو می شناسید که فکر می کنید حرفاتون روش اثر داره یا خودتون تو اون مرحله هستید
آبتین همه امید من به زندگی ، قوی باش پسرم مثل کوه
2731
نسیم جون من یکی رو میشناسم! از تو همین سایت.... امما مطمئنم بهش بگم کلی ناراحت میشه و بهش برمیخوره. یه دفعه غیر مستقیم گفتم....گفتش که بچه پیش مادرش نیست که....پیش مادربزرگشه! منم گفتم خب بچه عادت کرده به اونا....گناه داره طفلک....مادرش بدبوده...بچه 2 ساله که مادر نداره لااقل پیشه مادره مادرشه..... نمیدونم دیگه چی کار کرد. ازش خبر ندارم. راستش میترسم برم سراغش...چون نمیتونم قانعش کنم
***الهی و ربی....من لی غیرک***فروش تخته شاسی برای عکس ارزانتر از آتلیه با ارسال رایگان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=561837&PageNumber=1