2737
2734
عنوان

خیلی گریه کردم...

| مشاهده متن کامل بحث + 287 بازدید | 40 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو همون رشته انسانی ی خورده تحقیق کن ببین چه رشته ای خوبه 

من مدرک تی تی سی زبان دارم کلاس هم میرم این واسم یه نکته مثبت محسوب میشه تو انسانی هم 

به نظرم انسانی بهتره آدم خوب بخونه دبیری می‌تونه بیاره هر چند فکر میکنم جامعش یکم پیچیده باشه ولی خوب به هر حال من میخوام کنکور زبان هم بدم واسه همین تصمیم گرفتم هر رشته ای ک کنکور میدم چه تجربی چه انسانی کنارش زبان هم باشه ولی خوب هدف اصلیم زبان نیست میدونید ک چی میگم؟باز دوشنبه باید برم مدرسه تا بگم فرم تغییر رشته بدن

تو شهری براش فریاد زدم که فریاد حکم اعدام و داشت ولی خوب لیاقت نداشت به درک!🖤🤍
من عزیزم خیلی سال کنکور دادم من سرکارم میرفتم دیگ الان ی مدت نمیرم رشته میکروبیولوژی میخوندم بازار ک ...

درست خیلی خوب بود؟هدفت هم همون فکر کنم پزشکی بوده خیلی تلاش کردی ؟رتبت خوب بود ببخشیدا سوالات شخصی میپرسم

2728
دبیری عالیه حتی ت  دوره ای که درس بخونی بهت حقوق میدن

اره دقیقا بیشتر همون دگ بهترین رشته های انسانی دبیری و وکالته

درست خیلی خوب بود؟هدفت هم همون فکر کنم پزشکی بوده خیلی تلاش کردی ؟رتبت خوب بود ببخشیدا سوالات شخصی م ...

ته عزیزم راحت باش بله درسم خوب بوده دوس داشتم پزشکی بیارم نیاوردم ولی میکروبیولوژی خوب بود 

ته عزیزم راحت باش بله درسم خوب بوده دوس داشتم پزشکی بیارم نیاوردم ولی میکروبیولوژی خوب بود 

انشالا همیشه موفق باشی حالا شما که درست خوب بود پزشکی نیوردی من ک وضع درس تخصصیم اینقدر افتضاحه چی بگم😂هعی روزگار 

2738
نه اینجوری نگو ولی پزشکی خیلی سخته تو مدرسه ما هیچکس اون سال پزشکی نیاورد برو انسانی

به خاطر همین میگم مدرسه ما هم تا حالا کسی پزشکی نیاورده نهایت تلاششون تا مامایی رسیده 

آره دگ باید برم انسانی تا دوشنبه حالا باید صبر کنم تا برم مدرسه