2733
2739
عنوان

بچه ها شوهرم یک روز و نیمه نیست حالا این عکسو فرستاده

| مشاهده متن کامل بحث + 485750 بازدید | 224 پست
عزیزم به قبل این دو روز فکر کن ببین بحثی مشاجره ای بینتون بوده یانه؟دختر گل مردها از هزاران بچه ،بچه ...

بااا چی میگی توووو دو روز نبوده بعد این بگه ممنون ک بهم مدارک و میرسونی عجب آدمی هستی الان باید این طلبکار باشه بعد ازش تشکرم کنه 😐زنای مثل تو مردا رو پرو میکنید دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بااا چی میگی توووو دو روز نبوده بعد این بگه ممنون ک بهم مدارک و میرسونی عجب آدمی هستی الان باید این ...

من در مورد انسانها صحبت میکنم افرادی داری سطح تعقل و‌تفکر شما جویا با غیر این افرادی که توصیف کردم زندگی میکنید.و توجه کن به متنم و فقط نخوایید جوابی که تو ذهنته بدیش.گفتم دوره فعلا نمیتونه کاری کنه بعدشم زندگی میدون جنگ نیست.باید هر دو  به توافق و تفاهم و سازش رسید .من از تفکر شما در عجبم که همه چیو لج و لجبازی کردید اوشون ممکنه هر دلیلی برای این رفتارش داشته باشه به جای راه کار و راه حل دادن لطفا هیزم زندگی کسی نشید.یه معیاری بگیر چقد از زندگی زناشوییت تو‌محیط تفکری شما پیش میره؟و اینو به خودت جواب بده بشخصه نیازی به درصد رضایت شما از زندگی با همسرت ندارم.اگه هم همسر نداری پس تو شرایط متاهلی نبودی و همسر رو با رل و دوست پسر یکی میدونی.

برخی و بعضی افراد توی این سایت به جای راه حل دادن لودگی و میدون جنگ و بگیر و بکش بودن رو رواج میدن.عموما و اصولا تخصص ندارید بنویسید نظر شخصه بنده اگر در چنیم شرایطی بودن فلان کارو میکردم.بغضیا چنان نسخه مییچین برای فردی که راه حل و‌کمک میخواد انگار میخوان به اون فرد و احساساتش پایان بدن.مشارکت برای ساختن یا پیدا کردم راه حله نه تخریب و تحقیر طرفین..لطفا قبل از تایپی هر حرفی هر عملی مکث کردن و تفکر کردن رو یاد بگیریم

2728
من در مورد انسانها صحبت میکنم افرادی داری سطح تعقل و‌تفکر شما جویا با غیر این افرادی که توصیف کردم ز ...

چقدر حوصله داری ک آنقدر حرف میزنی 🤣🤦🏻‍♀️خسته نباشی فقط متاسفم برات بااین طرز فکر 

چقدر حوصله داری ک آنقدر حرف میزنی 🤣🤦🏻‍♀️خسته نباشی فقط متاسفم برات بااین طرز فکر 

موفق باشی عزیزم هر کس تو دنیای خودش حق و به خودش میده و تاسف به حال بقیه میخوره.

2738
اینکه دوست دختر نداره و عرضه دوست دختر داشتن رو نداره بدبختیه برات؟ 😐

اره

چون با پسر بهم خیانت میکنه

من درد خیانت رو کشیدم.دو بیماری لاعلاج دارم.چند آزمون مهم برای مهاجرت.پدد مادرم پیر و مریضند و نمیتونم یه بار اضافی روی دوش اونا بشم.این سایت برای دردل منه.این ها رو برای اینکه کسی بهم ترحم کنه ننوشتم.فقط نوشتم اگر قصد دارید زخم زبان بزنید.طعنه بزنید.مسخره کنید یا تهمت بزنید بدونید دارید به چه کسی آسیب میزنید

رفته سفر  فکنم   

میخواد بگه جات خالی 

امام زمانم قربونت برم   آخه تو چ قدر خوبی .. جانم به فدایت آقا جان ......بیا یه چیزی یادت بدم واسه استجابت دعا          قبل دعا کردن امام زمان رو به مادرش فاطمه زهرا (ع)و امام حسین (ع)و امام رضا(ع) قسم بده که دعاتون مستجاب کنه //////دوم اینکه خدا رو به کارهای خوبتون قسم بدین تا اجابت کنه دعاتون عزیز  اگه دعاتون مستجاب شد یه دعایی هم واسه من کن ....... الهی که حاجت روا بشی ....