2737
2734
عنوان

کی استخدامی اموزش پرورش قبول شده

| مشاهده متن کامل بحث + 230 بازدید | 26 پست
@اواز_خیس_باران   ‍  عزیزم انشالله قبول شی شما میتونی بهم بگی چی خوندی و چقدر وقت گذاش ...

من از نمونه سوالات سایت ای استخدام خوندم،معارف،اندیشه ۱ و خلاصه کتب دبیرستان،زبان۵۰۴،باقی دروس هم از یسری نرم افزار های موبایلی مثلا برای icdl,ادبیات هم لغت خوندم فقط.

اللهم صل علی محمد و ال محمد وعجل فرجهم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

@اواز_خیس_باران   ‍  عزیزم انشالله قبول شی شما میتونی بهم بگی چی خوندی و چقدر وقت گذاش ...

من با دوتا بچه خوندم خیلی سخت بود برام،تقریبا کمتر از دوماه

2731
من شنبه باید برم مصاحبه چی پرسیدن ازتون استرس دارم

مهمترین نکته در مصاحبه ارامش و اعتمادبه نفسه،کلاسداری و تخصصی،سندتحول بنیادین رو هم بخونید

2738
مگه فقط یه نفر میخوان؟ نفر دوم هم میتونه امیدوار باشه، شاید خانواده نفر اول تو تحقیقات محلی ر ...

♥️🌹

🌿ࡐ‌ܟُܿــבاܢ̣ܣࡅ߳ܝ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ܭَܝ̇‌ࡅ࡙ࡅ߭ܣـ ܢ̣ܝ‌ߊ‌ی ܢ݆ߺࡅ߭ߊ‌ܣـ ߊ‌ܢܚࡅ߳🌿
دوست عزیزم میتونی ی کم راهنماییم کنی چی برای ازمون خوندن؟  چقدر وقت گذاشتن؟  من واقعا بر ...

عزیزم من دراین حدمیدونم که حداقل بایدفوق دیپلم داشته باشی

بعدباتوجه به رشتت وثبت نام استخدامی خودسازمان سنجش۵تاکتاب تخصصی مختص به رشته ای که داری معرفی میکنه با۷تاعمومی که واسه کلیه ی رشته هاست

بعدببینی کدوم شهرهاازاون رشته داوطلب میخوادانتخاب میکنی

هرچه بیشتروقت بزاری براخوندن بهترجواب میگیری

🌿ࡐ‌ܟُܿــבاܢ̣ܣࡅ߳ܝ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ܭَܝ̇‌ࡅ࡙ࡅ߭ܣـ ܢ̣ܝ‌ߊ‌ی ܢ݆ߺࡅ߭ߊ‌ܣـ ߊ‌ܢܚࡅ߳🌿