2752
2734
عنوان

افراد جویای کار

| مشاهده متن کامل بحث + 1249 بازدید | 26 پست
بهارجون ممکنه بعضی ها زیاد اهمیت ندن و ....
ولی این تجربه برای کسی که حقوق میخونه واقعا فرصت خوبیه چرا که 100 درصد کاراموزیه و منشی با نگارش متون حقوقی اشنا میشه خیلی ها حاضرن برای کسب این تجربه رایگان هم کار کنن. ضمن اینکه روزی 3 تا 4 ساعت میخواد پشت میز بشینه..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بله حرفتو قبول دارم رمینا جون
من خودم هم شاغل بودم با حقوق های مختلف کارکردم
اما خب اینجا شرایط خاصی رو خواسته
حرفت قبول به قول تو خیلی ها از بچه های حقوق میخان
ما تسلیمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم
آهای کافه چی، قهوه ام رو شیرین کن، آن روزها که تلخ میخوردم روزگارم شیرین بود.

با سلام عرض خسته نباشید .

به ۱۰ نفر خانم جهت کار تایپ در منزل نیاز دارم 

حقوق عالیه

لطفا کسی که به کار نیاز داره پیام بده و زنگ نزنه والای مزاحم نشین در این صورت گزارش میشه 

09378528560

در واتساپ پاسخگو شما هستم

کسانی که جویای کار خوب و مطئن هستند (بانوان و اقایون محترم )  چه تهران چه عزیزان شهرستان یک پیشهاد کاری دارم براشون موسسه پرستاری مهرگان کارشون استخدام پرستار سالمند،کودک،بیمار در منزل و بیمارستان هست عزیزانی که علاقمند به کار پرستاری هستند میتونند به موسسه مهرگان مراجعه کنند(دقت کنید کنید این کار نیاز به مدرک تحصیلی و سن خاصی نداره) 09197297120_77687591_77687596 درآمد کار از 5 تا 10 میلیون هستد (بدون نیاز به سرمایه )دوستان شهرستانی فقط کافیه تماس بگیرند تا در همان شهر خودشون کار معرفی بشه بهشون 

(هدف ما کمک به خلق است)

سلام و خسته نباشید خدمت عزیزان جویای کار :

دوستان شرکت مرکز پرستاری تدبیر کارش اعزام پرستار سالمند-کودک-بیمار-نوزاد در منزل و همراه بیمار در بیمارستان هستش دوستانی که علاقمند به کار پرستاری هستند میتوانند به شماره زیر تماس بگیرند و بعد از گزینش وارد این کار بشند.شرکت پرستاری تدبیر واقع در تهران هست که دوستان شهرستان هم فقط در همان جایی که سکونت دارند میتونند پرستار بشند .

این کار نیاز به مدرک تحصیلی خاص ،شرایط سنی ،جنسیت نداره و بدون سرمایه اولیه هست حقوق این کار از 5 میلیون تا 15 میلیون هست که بستگی به کار شما داره

09198252068-88344377-88864506

جهت دریافت آدرس به صورت اتوماتیک عدد 1 به سامانه های  پیام کوتاه  5000292920  –   02188344377 ارسال نمایید

سایت :       

تلگرام :             

واتس اپ :             09128889359

اینستاگرام :        

ایمیل :             info@ttadbir.com