2733
2739
یک زبان ثانویه یه رشته ورزشی یه رشته موسیقی نظرمه(میتونین هم نظرم نباشید)

به اضافه یه هنر برای کسب درآمد و استقلال مالی

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صد درصد موافقم .درکنازش یه کارهنری خیاطی ....‌هم عالیه

دقیقا چون بازار کار لباس با زیاد شدن بلاگرا داره زیاد میشه و خیلی به درد بخوره

تیکر تولدمه دختر قشنگم عشق من چرا نمی‌آییم تو دل مامان؟آخه باید حتما شوهرکنم بیای تو دلم؟الان من نصفه شبی شوهر از کجا پیدا کنم آخه زحمت بکش خودت بیا تروخدا مامانت خستس ناسلامتی اراده کرده از تخت پابشه به خاطر تو فقط یه چیزی من میدونم که شوهر چشم رنگی پیدا نمیکنم پس لطفا کن به من بکش من خوشگلم عزیزم تازه بعد از اینکه اومدی تو دلم میخوام واست یه آبجی هم بیارم به به تازه توکه چشات آبی هستش اونم چشاش عسلی طوسی هستش راستی یدونه آبجی به نظرم کمه چه جوره که شمارو سه قلو کنم اولی که تویی دیانا چشات آبیه پوست سفید موهای بور درست مثل من لاغر هم هستی دومی هم آبجیت هست که اسم نداره ولی اونم چشاش سبزه و موهاش بلونده خلاصه این خیلی خوشگله سومی هم اسم نداره فقط موهاش فرفری هستش و تپل چشاشم طوسی عسلی این که خیلی بامزست دوستان واسه دوتا دخترام اسم پیشنهاد بدین😄😄😄ای دلسو خنگ مردم رو خر حساب کردی اونا میدونن که تو مجردی و سه قلو هات ساخته ی ذهنته 🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲
زیبای خدا دادی و اعتمادبه نفس بالا تورو به همه مهارت ها زندگی میرسونه الخصوص تو این جامعه ا ی ر ا ن ..

زیبایی مهارته؟  

ا‍ٓٓٓٓٓٓٓٓٓٓٓٓٓٓٓٓٓٓٓٓٓٓٓٓٓٓٓٓٓٓٓٓٓٓٓٓٓٓٓٓٓٓٓٓٓٓٓٓٓٓٓٓٓٓٓٓٓٓٓ망은 영혼의 심장 박동입니다.🐈 💜                  
2731
زبان انگلیسی  کامپیوتر  اصلی ترینها هستن  اما یه موسیقی یا رشته ورزشی هم خوبه و ...

۱۸ سالمه خیلی دوست دارم بدونم چرا یادگیری زبان مهمه و همه روش تمرکز و تاکید میکنن؟

البته ک خودم ادامه میدم اما همینطوری هیچ وقت دلیلشو نفهمیدم

۱۸ سالمه خیلی دوست دارم بدونم چرا یادگیری زبان مهمه و همه روش تمرکز و تاکید میکنن؟ البته ک خودم ادا ...

بله صد در صد مهمه 

الان دیگه عصر ارتباطات شما برای تحصیل تجارت کاربا کامپیوتر و استفاده از نرم افزارها سفر و مهاجرت . تحقیقات به زبان نیاز داری