2733
2734
عنوان

شوهرم جلوی خواهرشوهرم و بقیه...

| مشاهده متن کامل بحث + 4945 بازدید | 74 پست
خیلی بده.ادم ضایع میشه😔

اره عزیزم درکت میکنم به خاطر همین من تقریبا با کل خانواده و فامیلای. شوهرم و خودم قطع رابطه کردم حالا سالی یکی دوبار مجبور باشم جایی مراسمی شرکت میکنم 

کسی که منو ریپلایی کردی اگه حرف چرت که درخور شخصیت خودت و تربیت خانوادگیته بهم گفتی جوابتو نمیدم تا بدونی ادم ندونستمت که جوابتو بدم 🙃 پس عقلتو به کار بنداز و  خودت احترام خودتو حفظ کن 🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توام محل خانوادش نده .... نقطه ظعفش خانوادشن همیشه اول بااون حرف بزن دیدی محلت نمیده توام جلو بقیه خودتو بگیر و ب هیچکی محل نده ....اگرم پرسیدن چته بگو میبینید که برام اعصاب نزاشته اونم بعد تو خلوت گفت باخانوادم بد نباش بگو وقتی تو حالمو بد میکنی سر درد میگیرم دیگه نمیتونم مثل قبل ادا در بیارم .... برات عالی میشه ب مرور و تکرار کردن...چند ماه اینجوری ادامه بدت

یادت باشه تو این دنیا هیچ چیزی از هیچ کسی بعید نیست... اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش...     شوهر خدا نیست نون شبت گرو اون نیست پس از سر ناچاری کنارش نمون اگر حرمت گزار نیست .
2728

تو جمع به اعتراض نکن 

هم بی احترامی به مهمون میشه 

هم اینکه یهو ممکنه تحت تاثیر جمع قرار بگیره بحثتون بالا بگیره

هم اینکه وقتی بحثتون بشه بقیه هم دخالت میکنن 

کار بدتر میشه

فقط 30 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه روزی به هدف هام میرسم ☺💫
همیشه اینطوریه.واسشم مهم نیس من مث خودش رفتار کنم اتفاقا از خداشع و واسش مهم نیست....

دوسدارن جلو بقیه خانوادشون نشون بدن من از زنم خوشم نمیاد و اونه ک میخاد ادامه زندگی بده تا خواهرای عتیقشون یه وقت دلخور نشن از رفتار خوبش با همسرش

توکل و توسل برام معجزه کرده ...خدایا شکرت بخاطر همه چی عاشقتم پروردگار مهربونم
2740

استارتر عزیزم

به نظر من وقتی مهمونت رفت با آرامش و مظلومیت

باهاش صحبت کن و بگو از اینکه جلو بقیه بی محلت میکنه ناراحتی

به نظرم رفتارش خوب میشه

امیدوارم خوشحال و خوش بخت بشی

اگر انسان ها میدانستند در قبر ها چه میگذرد ؛ یک گناه هم نمیکردند.
منم دوس داشتم اینطوری بودیم

میفهمم حس خیلی بدیه جلو جمع نادیده گرفته بشی

باهاش جدی حرف زدی!؟ 

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
دوسدارن جلو بقیه خانوادشون نشون بدن من از زنم خوشم نمیاد و اونه ک میخاد ادامه زندگی بده تا خواهرای ع ...

من نمیدونم اون خواهرشوهرایی ک دخالت میکنن وازدعوای زن داداش وداداششون خوشحال میشن چی بهشون میدن😒من وقتی میبینم داداشم بازن داداشم خوبن اینقدرخوشحال میشم...داداشمه اون غصه بخوره یعنی من غصه خورده ام هیچ موقع هم نشده توزندگیشون دخالت کنم هنوزاوایل زندگیشون ب داداشم گوشزدمیکردم همیشه هوای زنتوداشتع باش

من نمیدونم اون خواهرشوهرایی ک دخالت میکنن وازدعوای زن داداش وداداششون خوشحال میشن چی بهشون میدن😒من ...

خدا خیرت بده دوستم حداقل دختر مردم تو خانواده شما زجر نمیکشه اه پشت زندگیت نمیکشه بخدا هیچی یکی نیس بهشون بگه اخه فتنه ها من تو زندگی برادرتون نباشم ک هیچکدوم نمیاید زندگی خودتون ول کنید شوهر و بچه من رفع رجوع کنید پس چه مرگتونه

واقعا عجیبن

توکل و توسل برام معجزه کرده ...خدایا شکرت بخاطر همه چی عاشقتم پروردگار مهربونم
خدا خیرت بده دوستم حداقل دختر مردم تو خانواده شما زجر نمیکشه اه پشت زندگیت نمیکشه بخدا هیچی یکی نیس ...

من فک میکنم یکی به ذات طرف میره ک چطورادمی باشه دومی هم شایداونایی ک ازدکاج کردن شوهرشون بهشون محبت نمیکنه وتامحبت داداش روبه زنش میبینن اتیش میگیرن ومیگن حالاک شوهرمامحبت نمیکنه چراداداشم ب زنش محبت کنه...

منومامانم تاحالانشده ب زن داداشم گیربدیم یاتوزندگیش دخالت کنم هنوزداداشمونصحیت میکنیم ک بازنت خوب باش داداشم مثل ی خانوم برای زنش توخونه کارمیکنه و وقتی مامیبینیم بهش میگم داداش کارخوبی میکنی کمک حال زنتی اینجوری زنت بیشتردوست داره وقدرتومیدونه...

عرسمون هرموقه مشکلی براش پیش بیادیابچه هاش مریض باشن همیشه میادب مامانم میگ وازمامانم راهنمایی میخوادخیییلی کم ب مادرش میگه یادرد دلاشوب مامیگ ولی ب مادرش نهههه...مامانم همیشه میگ ونصیحت میکنه شماخواهربرادراازیک گوشت وخونین من اگ زنش رواذیت کنم وگیربدم بهش انگارجیگرگوشه خودمو دارم اذیت میکنم

توخونه مابرای مامانم دامادوعروس مثل بچه های خودشن حتی عزیزترررر....من خودم خواهرشوهرام ومادرشوهرم خیییییلی توزندگیم دخالت میکردن وخیییلی غصه میخوردم براهمین هیچچچ موقع بازن داداشم بدنبودم

حرف نزن ولی وقتی ازت چیزی خاست جلوی جمع توام مث خودش باش

ببین دوست عزیز این مردهای مغز فندقی فک میکنن اگه جلوی جمع به زنشون توجه کنن بقیه فک میکنن افسارشون دست زنشونه و  از اون ابهت مردونه شون کم میشه  و هزار فکر چرند دیگه

از مرد بودن فقط هارت و پورتشو یاد گرفتن

2706