2737
2734

ثبت نام مدرسه بچه هام که هر کاری میکنم ثبت نام نمیکنن 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😭🥺چی بگم؟ ممکنه خدا داره امتحانم میکنه؟

آره

همه موردامتحانیم،هرکس به یه شکل

تاپیک پربازدیدازچی توزندگیتون رنج میبرین روبخون

من خوندم به زندگیم امیدوارشدم😅

وخدایی که بشددددت کافیست❣
وقتی اینقدربرات مهههههمه چرامراقب نیستین گلم ان شاا،،،،که نیستی

رابطه کامل نداشتیم ولی همش میترسم میگم نکنه اون اصل کاریه بهش خورده باشه

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731

من دلم گرفته دکتر استراحت داده بهم حامله ام امروز کل خونه جارو کشیدم تمیر کاری کردم هیچکس یه اب نبود دستم بده موقع مشکلات همه من باهاشون بودم الان که اافتادم هیچ کس فقط زنگ میزنن کار نکنا فلان نکنا از همشون متنفرم هه مادرم خواهرام خانواده شوهرم شوهرم همه نامردن دوست دارم بمیرم خسته از دنیا و ادماشم مشکلم زنده بودنمه هیچکس تو دنیا منو نمیخاد هرکسم بخاطر کار خودش منو میخاد کمک میخان من هستم منم دیگه نمیحام برای هیچکی دلسوزی کنم هیچکس سنگ میشم سنگ

2738

حاملم، معدم وحشتناک سرد شده یعنی یه دونه آلو بخورم پدرم درمیاد! 24 ساعته هم تهوع دارم😢

خدا ان شاء الله قسمت همه چشم انتظارا بکنه😍

{فروا الی الله}  به سوی خدا فرار کنید🙂💖 من کلا احساسی میشم غلط املاییم توی تایپ میره بالا، بهم گیر ندین😁
امتحان چی

بیوشیمی 🥲

ابو حمزه ثمالى گوید: در نزد امام سجاد(ع) سخن از گرانى قیمت‌ها رفت، آن‌حضرت فرمود: «بر من از گرانیش چه باشد؟ اگر گران شود روزى با اوست و اگر ارزان گردد نیز با او است (یعنى با رزّاق است نه با من) از غيرت ورزيدن بيجا بپرهيز كه اين كار، زن سالم را به بيمارى مى‌كشانَد و پاک دامن را به گناه.《از نامه۳۱ نهج البلاغه 》به همه اونایی که به جایگاه و ارزش زن در اسلام نقد دارن یا به هر دلیلی قبولش ندارن، پیشنهاد میکنم حتما در اولین فرصت کتاب "نظام حقوق زن در اسلام" از شهید مطهری رو مطالعه کنن. بهتون قول میدم پاسخ همه ابهاماتتون درباره زن و جایگاه زن رو میگیرین و به دین قشنگمون افتخار میکنین :)  میتونید "اپلیکیشن شهید مطهری" رو نصب کنید و بصورت رایگان این کتاب رو مطالعه کنید.راجع به امر به معروف و نهی از منکر هم اینو بگم که، "رطب خورده منع رطب کی کند؟"، روایتی جعلی و دروغینه و اصلا سند معتبری نداره و ساخته و پرداخته یسری معاند هستش؛ ما به هم ربط داریم و امر به معروف و نهی از منکر واجبه...! ♡ goftino.com/c/0J0xHX
آره همه موردامتحانیم،هرکس به یه شکل تاپیک پربازدیدازچی توزندگیتون رنج میبرین روبخون من خوندم به ز ...

خب من کلا دارم سختی میکشم😐

دهنم سرویس شده

بعد حالا این هم باشه؟🥺

میشه واسه حاجتم ی صلوات مهمونم کنید؟🥺