2737
2734
عنوان

حتی یه فیلم هم نمیتونم ببینم😐💔

| مشاهده متن کامل بحث + 699 بازدید | 79 پست
ببین بهم درخواست دوستی میدی من بلد نیستم پیوی راحت حف بزنیم من واقعا سردرگمم ک چیکار کنم💔

تل داری؟

🤍اگر مشاور کنکور تجربی با وجدان و با هزینه ی دلخواه میخواید بهم درخواست بدین یه خانومی نذر کرده خدا جانم چقدر شرمنده ام که ما تو رو فقط بخاطر خواسته هامون میخوایم و وقتی به خواستمون رسیدیم فراموشت میکنیم /علاقه مند به گویندگی .دانشجوی حقوق

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی ممنونم ازت عزیزم نه داداشم همش بهم انرژی منفی میده ک نمیتونی و تو ضعیفی برای اینکار و بیسوادی ...

فقط خودت میتونی حال خودت رو بهتر کنی. سعی کن با عملکردت به خانواده اثبات کنی که توانمند و ارزشمندی. یه مهارت یاد بگیر و از طریق همون کار پیدا کن. اگه می بینی نمیتونی مجدد کنکور بدی راه مهاجرت برای رشته های دیگه بسته نیست! یه پلن B و C و D توی همه مراحل زندگیت (به خصوص توی این مرحله) داشته باش.

سعی کن دورنمای هر چیزی که تا الان بوده رو ببینی. با همه سرکوفت ها و تخریب ها تو تونستی برای کنکور حالا هر چقدر هم کم (مطمئنم به اندازه شرایطت تلاش کردی) آماده بشی و کنکور بدی. تو همه اینا رو پشت سر گذاشتی. اگه از دور به همه مصائبی که تا الان از سر گذروندی نگاه کنی پایان شب سیه سپید بوده. حتی اگه ماه رو هم توی آسمون گم کردی دستای فانوس رو گرفتی. همه اینا یعنی شهامت کافی برای رویارویی با مشکلات رو داشتی، زخم خوردی اما دستات رو به نشونه عقب نشستن بالا نبردی. 

این نبرد هنوزم ادامه داره. یه خرده مبارزه رو رها کن و زیر چشمی شرایط رو هم تحت کنترل داشته باش اما تسلیم نشو. 

2731