2737
2739
اره به خودش مربوطه منم نگفتم به من مربوطه گفتم وقتش نیست گفتی خواهر من ۱۷ سالگی اورد استدلال کردم ...

مگس خودتونی بی ادب

یه ذره شعور ندارین

➖⃟💋•• 𝑆𝒉𝐸'𝑆 𝑁𝑜𝑇 𝑎 𝑆𝐼𝑛𝐺𝑒𝑅, 𝐵𝑢𝑇 𝑖 𝐿𝑜𝑣𝑒 𝒉𝑒𝑅 𝑉𝑂𝐼𝐶𝑒، خدایا پشتم همیشه به خودت گرمه♥حسبی الله♥😍مادرم تاجـ👑ـسرم😍 ❌🇮🇷وطنم پاره تنم🇮🇷❌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه ازمایشی

عفونت بیماری رحمی و زنانه اینکه باردارشی مشکلی پیش نیاد کم خون نباشی قند خون کلسیم 

بعدم اول ببین تواناییش داری ضعیف نیستی دندون درد یا خرابی دندون نداری کلیه هات مسکلی ندارن چون تو بارداری نمیشه دارو خورد 

بهم میگن که قرص نازایی میاره بچه اولتو بیار تا مشکلی نداشته باشی راستش من و همسرم الان نمیخواییم 23س ...

به منم دو ساله گیر دادن ولی تازه میخوام بهمن ماه اقدام کنم. حرفارو بیخیال به حف باشه همه یه چیزی میگن. یجوری اقدام کنین که هر دوتون دلتون واسه بچه پر بکشه. یه روش بهت میگم که دکتر بهم گفته اون ریسک نازایی رو میاره پایین. تا دو روز بعد پریودت جلوگیری نکن بعدش تا ده روز مونده به پریودت طبیعی جلوگیری کن ده روز اخرتو ازاد بذار. اینجوری نه تخمدانات تنبل میشن نه رحمت خشک میشه. چون دارو تخمدانو عادت میده به تولید نکردن تخمک

2731
بیخیال خواهر هر کسی سلیقه ی خودشو داره ولی من دوست ندارم کهن سال بشم بچه بیارم 🤕🤦

هی مگس مگس میکنه چه وضعشه اخه ادبم خوب چیزیه

➖⃟💋•• 𝑆𝒉𝐸'𝑆 𝑁𝑜𝑇 𝑎 𝑆𝐼𝑛𝐺𝑒𝑅, 𝐵𝑢𝑇 𝑖 𝐿𝑜𝑣𝑒 𝒉𝑒𝑅 𝑉𝑂𝐼𝐶𝑒، خدایا پشتم همیشه به خودت گرمه♥حسبی الله♥😍مادرم تاجـ👑ـسرم😍 ❌🇮🇷وطنم پاره تنم🇮🇷❌
اره به خودش مربوطه منم نگفتم به من مربوطه گفتم وقتش نیست گفتی خواهر من ۱۷ سالگی اورد استدلال کردم ...

شما توهین رو از حد گذروتدین،بنظرم اگر تاالان ازدواج نکردین بهتره عقده هاتون رو سر کسانی که باعثش شدن خالی کنید نه به این بنده خدا توهین کنید

2740
شما توهین رو از حد گذروتدین،بنظرم اگر تاالان ازدواج نکردین بهتره عقده هاتون رو سر کسانی که باعثش شدن ...

من توهین نکردم و خطاب به ایشون چیزی نگفتم

بحث اینه که درست نمیخونید و درست برداشت نمیکنید، با برداشت اشتباهتون یهو حمله میکنید

برید پیاما رو بدون جبهه گیری بخونید، میبینید اصن مگس خطاب بع این خانم و خواهرش نبوده

بعضیا چقدر راحت توی مسائل خصوصی زندگی دیگران دخالت میکنن 

اینکه چه هدفی برای زندگیشون دارن به خودشون مربوطه مخصوصا مسائل شخصی که مربوط به زندگی مشترک یه خانم و آقاست 

لطفا ادب رو توی گفتارتون رعایت کنید اگر از سر خیرخواهی قصد نصیحت دارید بهتر هم میتونید بیان کنید 

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

استارتر ازشون درباره اینکه باردار بشه یا نشه نظر نخواسته خوب بعضیها با اینکه سنشون رفته بالا باز میترسن مسئولیت بچه قبول کنن دلیل نداره استارتر هم اینجور باشه بچه دار شدن هر کس فقط وفقط به خودش ارتباط داره یا د بگیریم تو هر چیزی نظر ندیم ودخالت نکنیم 

لا حول ولا قوه الا بالله دخترم  به دستان پرمهر خدا سپردمت همیشه سالم و سرحال باشی عشق زندگیم دوستت دارم تعجیل در فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستین ان شاالله آقا برامون دعا کنن