2733
2734
عنوان

خدا جدی جدی هستی ؟ به منم کمک میکنی ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 224 بازدید | 26 پست
عزیزم می تونی بابت نداشتن پول کار کنی نمی دونم چند سالته من ۱۷ سالم تازه شده بود شبا می رفتم صندوقدا ...

بی پولی ک هست همیشه هست حالا بابام دلش سوخته داره کمکم میکنه خودمم برنامم معلوم شه میرم سرکار غیرتم قبول نمیکنه اینطوری

مرسی گلم منم ۱۷ سالمه خسته نباشی ❤

زندگی درد قشنگیست ک جریان دارد🙂💫✌🏻
اگر مطمئن هستید که به شما نمره کم دادن اول برید پیش مدیر و بعد با پدر یا مادرتون برید پیش حراست آموز ...

بخوام مراحل ادرای رو طی کنم چن روزی طول میکشه تصمیم گرفتم شهریور امتحان بدم لنگ دوتا برگم ک هی میگن برو اداره برو مدرسه الودگی هوا هم بدتر منو از کارم عقب انداخت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بی پولی ک هست همیشه هست حالا بابام دلش سوخته داره کمکم میکنه خودمم برنامم معلوم شه میرم سرکار غیرتم ...

فداتشم عزیز دلم مستقل بودن واقعا خووبه اولین حقوق من یک ملیون و ۳۵۰ بود نا امید نشو کار کردن واقعا خوبهه ان شاءالله خدا کمکت میکنه خدا خیلی مهربونه

2731
فداتشم عزیز دلم مستقل بودن واقعا خووبه اولین حقوق من یک ملیون و ۳۵۰ بود نا امید نشو کار کردن واقعا خ ...

قربونت برم

اره منم خیلی کار کردن دوس دارم 

😕😕الان بلا تکلیفم ولی

همع دوستام دانشگاه و درگیر درسن منم درگیر کار کردن هر چ ک دلت میخوادد رفتار کن زندگی تووعه اونام عاد ...

انشالله شما هم دیپلم میگیری غصه نخور 

خواهرانه بهت بگم قوی باش قوی نترس جسارت داشته باش برو یه حرفه یاد بگیر بعنوان یه آدم تحصیل کرده و کارمند بهت میگم با این اراجیف خودتو سر کار نزار من تو جامعه هستم و دارم میبینم منی که مدام شاگرد اول بودن و بهترن دانشگاه درس خوندم درامدم خیلی کمتر از همکلاسیایی هست که درس درستی نخوندن و رفتن حرفه یاد گرفتن

2738
خواهرانه بهت بگم قوی باش قوی نترس جسارت داشته باش برو یه حرفه یاد بگیر بعنوان یه آدم تحصیل کرده و کا ...

درسته ممنون از کمکتون 🥺❤

نود درصد خانمای این سایت لیسانسن و بیکار اینم ینی مدرکو بذار دم کوزه ابشو بخور... خوده منم کلی خوندم دانشگاه خوب قبول شدم کارم هیچ ربطی به مدرکم نداره بیخیال بابا 

چقد خودتو عذاب میدی چند سال دیگ تو میمونی و کلی مرض و درد روحی روانی