2752
2734
عنوان

کیا تو بارداری سوسیس کالباس خوردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 39250 بازدید | 70 پست
من شنیدم اونایی که سوسیس می خورن ...به خصوص ازاون خیلی کلفت ها ....پسرشون التش بلند وکلفت میشه ...وبه همون نسبت هوشش میاد پایین ....ولی دختر باشه هیچ مشکلی نیست ...شما نشنیدین؟؟؟واسه اینه که میگن بده
با کودک خود ... با شوهر خود .... آن گونه رفتار نکن که او هست.... بلکــــــه آن گونـــــه که تـــــــــــوـ دوســت داری او بشـــــود
یعنی رشد پسربچه درقسمت مغری کمتر میشه وعوضش میره به اون قسمتش ...واسه همین سعی کن نخوری عزیزم..,ولی درمورد دختر چیزی نشنیدم ...
با کودک خود ... با شوهر خود .... آن گونه رفتار نکن که او هست.... بلکــــــه آن گونـــــه که تـــــــــــوـ دوســت داری او بشـــــود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اما من کل بارداری نه سوسیس کالباس خوردم و نه چیپس و پفک...خدا را شکر پسرم نه بیش فعالی و نه اذیت کن
روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
من نخوردم ولی یکی از دوستام خیلی خورد بچه اوتیسه یکی هم که خیلی بیشتر خورده بود الان یه پسر سالم و خ ...

سلام جانم این پیام مربوط به سال۹۳میشه اگر هنوز به نی نی سات سر میزنید راهنماییم کنید، من کلا در طو بارداریم مصرف سوسیسم زیاد نبوده یعنی تو ۶ماه بارداری ۴باری خوردم ولی دیشب خیلی دلم میخواسدو زیاد خوردم نسبت به سریع های قبل،الان همش دارم گریه میکنم میترسم همش میترسم بچم مشکلی داشته باشه دوستتون که میخورد یعنی چند بار خورده بود راهنماییم کنید لطفا