2752
2734
عنوان

به نظرتون ارزش داره برم سر این کار با بچه

| مشاهده متن کامل بحث + 690 بازدید | 41 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره الان یکی از دلایلی که طلاق نمیگیرم اینه که چون کار ندارم یه کار خوب پیدا کنم که بتونم حداقل خرج ...

با بچه کوچک باید دلایل خخخخیلی محکمی برای طلاق داشته باشید چون دیگه خودتون به تنهایی نیستید پدر خوبی هم نیس همسرتون؟

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭

اگه واقعا نیاز داری و راه دیگه ای نداری برو

وگرنه خیلی سخته بچه کوچیکتو تو گرما و سرما بفرستی باباباش بیرون اونم شغل ازاد 

بچتم خیلی کوچیکه باز اگه بزرگتر بود میشد

اونم اسمش ۳ ساعته،اگه مطبه هی مریض میاد باید بمونی تا دیر وقت

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤
چرا پدر بدی نیس شاید خوب نباشه اما برای بچش بد نیس

پس تجدید نظر کنید روی تصمیمتون و مدارا .به خاطر مسئولیت خطیری که در قبال بچه تون دارید

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭