2733
2734
آخی عزیزم 🥺😍 منم بابام و خیلی خیلی دوست دارم ۳۵ سالمه هنوز وقتی قهر میکنم زنگ میزنه از دلم در میا ...

ایییی جااان به سن نیست باباها برای دخترا عشقن خدا برات حفظش که 

منم 24سالمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ایییی جااان به سن نیست باباها برای دخترا عشقن خدا برات حفظش که  منم 24سالمه

کلا ما ۳ تا دختریم باهام شوخی میکنه بعد میگه ناراحت نشی ها😂 فقط هم با من اینطوریه

ممنون آبجی جونم همچنین شما 💖

دوستان مهربونم لطفا یه صلوات هدیه کنیم به آقا امام زمان عزیزمون 🙏🙏🙏🙏🙏💖💚
دستور دسرتو بده وجدانن 

وسایل لازمش 

4لیوان شیر 

دو قاشق آرد سفید 

سه قاشق نشاسته 

نصف خامه صبحانه 

کره 25گرم

نصف قاشق وانیل

بیسکویت پتی بور

دوتا موز

10تا گردوخورد شده

شیرسردشده رو با آرد و نشاسته مخلوط میکنی میزاری روگاز بعد که دیدی یکم خودشو گرفت کره و خامه و وانیل رو ضافه میکنی کره که ذوب شد گازو خاموش میکنی 

بعد تو ظرفت یه لایه بیسکوییت میزاری یه لایه از مواد یه لایه بیسکوییت که گذاشتی رو بیسکوییت موز و گردو هم بریز بعد دوباره از مواد بعد روشو به سلیقه خودت تزیین کن 

2731
دستور دسر بگو لطفا

4لیوان شیر 

دو قاشق آرد سفید 

سه قاشق نشاسته 

نصف خامه صبحانه 

کره 25گرم

نصف قاشق وانیل

بیسکویت پتی بور

دوتا موز

10تا گردوخورد شده

شیرسردشده رو با آرد و نشاسته مخلوط میکنی میزاری روگاز بعد که دیدی یکم خودشو گرفت کره و خامه و وانیل رو ضافه میکنی کره که ذوب شد گازو خاموش میکنی 

بعد تو ظرفت یه لایه بیسکوییت میزاری یه لایه از مواد یه لایه بیسکوییت که گذاشتی رو بیسکوییت موز و گردو هم بریز بعد دوباره از مواد بعد روشو به سلیقه خودت تزیین کن