2733
2734
وای کرم  اها راستی فولیای سوسیس هم دارم یه بار توش یه دونه کرم دیدم حتی نمیتونم دست بزنم😆🤣

وااااای با من اینکارو نکنید.....😐

دیگه از سوسیس هم دوری میکنم😥

یادمه یه بار تو جمعی که خییییلی باهاشون رودروایسی داشتیم تو ظرف میوه زردآلو بود منم با اعتماد به نفس گاز زدم🤦‍♀️

همین که کرمو توش دیدم یه جیغی زدم خونشون لرزید

خلاصه ابروم رفت😐😂

به امید روز ظهورش......😍         اللهم عجل لولیک الفرج ❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وااااای با من اینکارو نکنید.....😐 دیگه از سوسیس هم دوری میکنم😥 یادمه یه بار تو جمعی که ...

باید بگم حق داری دوری کنی🐒😂

واااااای ضایع بازی شده پس🤣🤣

یه بار رفته بودیم تو طبیعت یه جایی بود همش درخت انگور زنبور هم زیااااااد من هلو میخوردم تا زنبور رو هلوم بوده گااااز زدم آقاا خلاصه لپمو از داخل نیش زد انققققد جییییغ کشیدم ک نگو🤣🤣🤣

باید بگم حق داری دوری کنی🐒😂 واااااای ضایع بازی شده پس🤣🤣 یه بار رفته بودیم تو طبیعت یه جایی ...

درکت میکنم خییییییلی وحشتناکه😐😪

ولی مطمئنم بقیه کلی بهت خندیدن😂😁😂

به امید روز ظهورش......😍         اللهم عجل لولیک الفرج ❤
2731
سوووووسک همین دیشب یکی اومده بود تو خونه وای منو بچه ها از ترس نشسته بودیم روی اُپن  جالبش ای ...

وااااهااالی🤣🤣🤣

اینجور مواقع ادم امیدش ب شوهراس اونم که بترسه ک واویلاااااا🤣🤣

عه منم تنها پناهم اینجور مواقع رو اپنه😃🤣

وااااهااالی🤣🤣🤣 اینجور مواقع ادم امیدش ب شوهراس اونم که بترسه ک واویلاااااا🤣🤣 عه منم تنها پناه ...

😂😂ی بار آجی اش و بچه هاش خونمون بودن منم به شوخی با ی لحن ارومی گفتم سوسک روی شلوارته

هرآنچه به تن داشت را پایین ریخت😂😂😂

بدبختی اینجاست که؛خوشبختی اونجاست  
😂😂ی بار آجی اش و بچه هاش خونمون بودن منم به شوخی با ی لحن ارومی گفتم سوسک روی شلوارته هرآنچه به ت ...

واااای شرمسااااری شده🤣🤣

از مارمولک و اینام میترسه؟😅

یه بار اخر شب بود مامانم خواس لامپو خاموش کنه بخوابیم یه مارمولک رفت تو دامنش🤣از ترس دامنو دراورد جلو همه زود لامپو خاموش کرد🤣

واااای شرمسااااری شده🤣🤣 از مارمولک و اینام میترسه؟😅 یه بار اخر شب بود مامانم خواس لامپو خاموش ک ...

واااااای😂😂😂

نه فقط از سوسک به این شدت میترسه 

مامان منم از هیچی نمیترسه جز مارمولک.یه شب برقا رفته بود وقتی وصل شد ما دیدیم ی مارمولک روی سرشه؛ما جیغ میزدیم تو حیاط میدویدیم اونم پشت سر ما جیغ میزد و میومد آخرش گمونم مامولکه ازمون خنده اش گرفت خودشو انداخت پایین😀😀

بدبختی اینجاست که؛خوشبختی اونجاست  

خودم از تنها خوابیدن میترسم چه روز باشه چه شب .اگه از بیخوابی بمیرم صبر میکنم یه نفر بیاد خونه بعد بخوابم.شوهرمم فوبیای جای دربسته داره.به نحوی که یکبار تو حیاط خلوت مامانم با کل خونواده نشسته بودیم بعد دختر خواهرم رفت تو اتاق ودر حیاط که آلومینیومی هست از داخل بست .شوهر من نزدیک بود سکته کنه😂بهش میگفتم آخه ما تو حیاطیم اون تو خونست.اینهمه راه در رو داره 😂