2752
2734
مگه میشه برای عقد آزمایش خون نگرفته باشن؟ بچه اول مشکلی نیس ولی بچه دوم خطرناکه. حتما به دکترت بگو

نگرفتن دیگه پرسیدم گفتن همسرت کم خونی ندارن شما لازم نیست آزمایش بدی آمپول اش رگام چیزخاصی نیست 

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مگه میشه

ازدواج گروهای خونی با هم هیچکدوم مشکلی ندارن

آزمایش عقد برای کم خونیه

اگه هر دو کم خون باشن باز هم مشکلی برای ازدواج نیست فقط برای بارداری باید تحت نظر باشن

متاهل   خدایا شکرت   
ازدواج گروهای خونی با هم هیچکدوم مشکلی ندارن آزمایش عقد برای کم خونیه اگه هر دو کم خون باشن باز هم ...

اره من اصلا آزمایش ندادم بااینکه خودم کم‌خونی داشتم ولی همسرم آزمایش داد اکی بود ازمن دیگ نگرفتن

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...

و‌بچه ها حالا ک بحث گروه خونی شد اگر کم‌خونی ندارید برید پایگاه انتقال خون عضو بشید ثواب داره گره از کار یه آدم بازکنید

برای عقد گیر ندادن؟ آخه خودت منفی هستی شوهرت مثبت. برای بچه دوم مشکل پیش میاد باید آمپول بزنی

برای عقد که گروه خونی نمی‌خوان فقط تالاسمی مینور می گیرن 

گروه خونی فقط برای بارداری هست که آمپول رگام میزنن 

اون هم مشکلی نداره من هم گروه خونیم آ منفی شوهرم ب مثبت پسرم هم ب مثبت تو بارداری بعد به دنیا اومدن پسرم آمپول زدم اون هم برای بچه دوم میزنن چون تو بدن مادر آنتی بادی به وجود اومده اگه آمپول نزنن بچه های بعدی از بین میرن